Monitor gamingowy Samsung Odyssey G6 S27DG600SUX G60SD
Zaprojektowany z myślą o zwycięstwie, monitor Samsung Odyssey G6 S27DG600SUX G60SD wprowadzi Cię w nowy wymiar gier. Dzięki nowoczesnym technologiom oferuje niezwykle płynne doświadczenia, wydobywając z gier to, co najlepsze. Samsung Odyssey G6 S27DG600SUX G60SD zachwyca doskonałą jakością obrazu w szczegółowej rozdzielczości WQHD oraz agresywnym wyglądem. Graj intensywnie i reaguj sprawnie – zyskujesz przewagę.

Epicka rozgrywka
Zachwycające efekty wizualne
Samsung OLED oferuje znakomitą jasność oraz szeroką paletę kolorów, odcieni i kontrastów, osiągając perfekcyjny obraz. Dzięki jasności wynoszącej 250 nitów (średnio) oraz szerszej gamie kolorów, każda scena dosłownie ożywa.

Zobacz wszystkie odcienie czerni
Odkryj każdy, ukryty w cieniu, element gry. Dzięki doskonałej reprodukcji ciemnych barw, dostrzegasz prawdziwą czerń i ciemne kolory na ekranie bez rozjaśniania pikseli.

Skupienie bez rozpraszania
Technologia Glare Free znacząco ogranicza odblaski z zewnętrznych źródeł światła, co sprawia, że ekran OLED oferuje doskonałą czerń i intensywne kolory, nie odciągając uwagi gracza. Ten monitor redukuje refleksy świetlne o 54% lepiej niż tradycyjna folia AGLR (według badań laboratoryjnych). Dzięki lepszej widoczności zyskujesz przewagę i możesz szybciej pokonać przeciwników.

Przewyższaj rywali z maksymalną prędkością
Unikaj, kontruj i reaguj szybciej niż inni gracze dzięki technologii OLED z niemal natychmiastowym czasem reakcji 0,03 ms (GtG). Wyprzedź konkurencję dzięki złączom HDMI 2.1 i DisplayPort. W starciu z najlepszymi każda milisekunda ma znaczenie.

Ekran z charakterem
AMD FreeSync Premium Pro
Obsługa zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR) z AMD FreeSync Premium Pro synchronizuje procesor graficzny z matrycą, eliminując zacięcia i opóźnienia na ekranie. Szybka akcja oraz dynamiczne sceny w grach są stabilne i wolne od zacięć, co zapewnia przewagę nad rywalami.
Dynamiczny system chłodzenia
Aby zapobiec wypaleniu, po raz pierwszy na świecie zastosowano w monitorze pulsującą rurkę cieplną (Pulsating Heat Pipe). Dynamiczny system chłodzenia (Dynamic Cooling System) odparowuje i skrapla chłodziwo, aby rozproszyć ciepło pięć razy skuteczniej niż starsza metoda z użyciem arkusza grafitu, obniżając temperaturę w rdzeniu.
Elegancka metalowa konstrukcja
Udoskonalona, minimalistyczna i nowoczesna konstrukcja przekształca każde wnętrze w technologiczny raj. Monitor dostosowuje się do Twojego nastroju dzięki oświetleniu CoreLighting+. Ekran jest wyjątkowo smukły i ma zaledwie 3,9 mm w najcieńszym miejscu, co pozwala na dowolną aranżację przestrzeni gamingowej.
Ergonomiczna podstawa
Osiągnij szczyt zwycięstwa. Obracaj, pochylaj i reguluj monitor, aby wszyscy przeciwnicy byli doskonale widoczni. Monitor można swobodnie przestawiać, aby zapewnić sobie pełen komfort podczas gry.
System modulacji termicznej
Algorytmy AI przewidują temperaturę powierzchni i automatycznie dostosowują jasność, jednocześnie kontrolując temperaturę.
Wykrywanie logo i paska zadań
Jasność statycznych obrazów, takich jak logo czy paski zadań, jest automatycznie redukowana, aby zapobiec wypaleniu.
| Rodzaj matrycy | OLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 1 000 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak informacji |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 31 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 554 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kolor | Srebrny |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 120 mm |
| Czas reakcji | 0,03 ms (GTG) 1 ms (MPRT) |
| Szerokość | 612 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ Premium Pro FreeSync Premium Pro |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.1 - 2 szt. USB Typu-B - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR 10 HDR 10+ |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~92° (w lewo) ~92° (w prawo) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~2° (do przodu/w dół) ~25° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 360 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Dodatkowe informacje | Optymalizacja kolorów z Quantum Dot Podświetlenie LED RGB |
| Wbudowany kalibrator | Nie |

































































