Monitor gamingowy Samsung Odyssey G8 S32DG802SUX G80SD
Zaprojektowany z myślą o zwycięstwie, monitor Samsung Odyssey G8 S32DG802SUX G80SD wprowadzi Cię w nowy wymiar gier. Dzięki nowoczesnym technologiom oferuje niezwykle płynne doświadczenia, wydobywając z gier to, co najlepsze. Samsung Odyssey G8 S32DG802SUX G80SD zachwyca doskonałą jakością obrazu w szczegółowej rozdzielczości 4K UHD oraz agresywnym wyglądem. Graj intensywnie i reaguj sprawnie – zyskujesz przewagę.

Epicka rozgrywka
OLED w rozdzielczości 4K
Przywróć życie swoim treściom dzięki ekranowi OLED 4K. Oszałamiające obrazy z jasnością 250 nitów (średnio) oraz szerszą paletą kolorów, odcieni i kontrastów. Procesor NQ8 AI Gen3 również skaluje niższe rozdzielczości do niemal 4K, co pozwala uzyskać lepszą jakość obrazu.

Głęboki poziom czerni
Odkryj każdy szczegół gry skryty w mroku. Dzięki doskonałej reprodukcji ciemnych barw, zobaczysz prawdziwą czerń oraz ciemne kolory na ekranie bez rozjaśniania pikseli.

Bez odblasków i refleksów
Innowacyjna technologia Glare Free znacząco ogranicza odblaski z zewnętrznych źródeł światła, co sprawia, że ekran OLED oferuje doskonałą czerń i intensywne kolory, nie rozpraszając Twojej uwagi. Monitor ten redukuje refleksy świetlne o 54% lepiej niż tradycyjna folia AGLR (według badań laboratoryjnych). Dzięki temu zyskujesz przewagę i możesz dostrzec pełen obraz gry oraz szybciej pokonać przeciwników.

AMD FreeSync Premium Pro
Dynamiczna akcja bez zakłóceń. Obsługa zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR) z AMD FreeSync Premium Pro synchronizuje procesor graficzny z matrycą, eliminując zacięcia i opóźnienia ekranu. Szybka akcja oraz dynamiczne sceny w grach są stabilne i wolne od zacięć, co zapewnia przewagę nad rywalami.

Twoje centrum domowej rozrywki
Pokonaj przeciwników z najwyższą szybkością
Unikaj, kontruj i reaguj szybciej niż inni gracze dzięki technologii OLED z niemal natychmiastowym czasem reakcji 0,03ms (GtG). Wyprzedź konkurencję dzięki złączom HDMI 2.1 oraz DisplayPort. W starciu z najlepszymi każda milisekunda ma znaczenie.
Znajdź więcej sekretów ukrytych w cieniu
Przemierzaj cienie bez obaw. Dynamic Black Equalizer analizuje jasność scen w grach i automatycznie dostosowuje ostrość, nasycenie oraz głębokość czerni. Uzyskaj lepszą widoczność bez potrzeby ręcznej regulacji.
Graj po swojemu
Ciesz się swoimi ulubionymi grami bez potrzeby podłączania konsoli czy komputera. Dzięki Game Pass Ultimate oraz technologii chmury możesz grać z milionami innych graczy, odkrywać setki nowych tytułów i bawić się na swój sposób! Rozgrywka jest wspierana przez zaawansowany procesor Samsung NQ8 AI Gen3, który umożliwia skalowanie AI do niemal 4K, zapewniając bardziej wciągające doświadczenia, nawet podczas strumieniowania gier.
Active Voice Amplifier Pro
Wbudowane głośniki przenoszą rozgrywkę na wyższy poziom bez dodatkowych kabli i urządzeń zewnętrznych. Active Voice Amplifier Pro wykorzystuje sztuczną inteligencję do analizy szumów tła i wzmacniania dialogów dzięki zaawansowanemu przetwarzaniu dźwięku. Teraz usłyszysz wszystko wyraźniej w swoich ulubionych treściach, takich jak filmy i programy sportowe.
Aplikacje Smart TV
Wykorzystuj Odyssey OLED G8 jako dodatkowy telewizor, gdy potrzebujesz przerwy w grze. Oglądaj swoje ulubione programy streamingowe bez podłączania komputera. Ciesz się skalowaniem do niemal 4K dzięki procesorowi NQ8 AI Gen3.
AI Motion Enhancer Pro
Procesor NQ8 AI Gen3 wykorzystuje sztuczną inteligencję do wyostrzania i wygładzania ruchu obiektów oraz tekstu. Teraz łatwiej jest pozostać w akcji podczas szybkich zmian treści na ekranie.
| Rodzaj matrycy | OLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 1 000 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega ∞ |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 47 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 585 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Tak |
| Moc głośników | 2 x 10W |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kolor | Srebrny |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 120 mm |
| Czas reakcji | 0,03 ms (GTG) 1 ms (MPRT) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający Kabel USB |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ Premium Pro FreeSync Premium Pro |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Złącza | DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.1 - 2 szt. USB Typu-B - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR 10 HDR 10+ |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~92° (w lewo) ~92° (w prawo) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~2° (do przodu/w dół) ~25° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 240 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Dodatkowe informacje | Technologia Smart View Podświetlenie LED RGB System operacyjny Tizen™ Wbudowany moduł Wi-Fi Bluetooth 5.2 |
| Wbudowany kalibrator | Tak |

































































