| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Blat pokryty podkładką pod mysz Półka na monitor Uchwyt na kable Uchwyt na słuchawki Regulacja wysokości blatu |
| Grubość blatu | 15 mm |
| Wysokość biurka | 720 mm - 1170 mm |
| Dopuszczalne obciążenie | 60 kg 15 kg (półka) |
| Typ produktu | Klasyczne |
| Regulacja wysokości | Elektryczna |
| Materiał blatu | Carbon |
| Materiał nóg | Metal |
| Podświetlenie | Nie |
| Grubość półki | 15 mm |





