Powerbank OTL 5000 mAh USB-C 15W Sonic The Hedgehog
Magnetyczny powerbank od OTL z motywem Sonica z pewnością przypadnie do gustu dzieciom i młodzieży, którzy pragną mieć możliwość szybkiego ładowania urządzeń w dowolnym miejscu. Z pojemnością 5000 mAh i mocą do 15 W, ten produkt charakteryzuje się wysoką wydajnością, a wbudowany stojak zwiększa komfort użytkowania, umożliwiając swobodne korzystanie z ładowanego sprzętu.

Energia na cały dzień
Szybkie ładowanie
Pojemność wynosząca 5000 mAh umożliwia wielokrotne ładowanie smartfonów oraz innych urządzeń mobilnych. Dzięki mocy wyjściowej do 15 W w trybie bezprzewodowym oraz 20 W w trybie przewodowym, proces ładowania jest szybki i efektywny. Wydajność na poziomie ≥75% zapewnia, że sprzęt szybko będzie gotowy do ponownego użycia.

Niezawodne magnesy
Dzięki zastosowaniu mocnych magnesów, powerbank OTL stabilnie trzyma smartfona, co pozwala na jednoczesne korzystanie z niego podczas ładowania. Magnes nie zasłania obiektywu, co umożliwia robienie zdjęć i nagrywanie filmów bez przeszkód. To sprawia, że urządzenie idealnie nadaje się na wycieczki szkolne.

Funkcjonalny design
Funkcja stojaka ułatwia oglądanie filmów oraz prowadzenie wideorozmów. Niski poziom naładowania smartfona nie będzie już przeszkodą w codziennych czynnościach. Produkt wyróżnia się oryginalnym designem z wizerunkiem ulubionego bohatera dzieci i młodzieży – Sonica. Jasnoniebieska obudowa z dynamiczną grafiką sprawia, że urządzenie pełni również rolę stylowego akcesorium. Kompaktowe wymiary i ergonomiczny kształt sprawiają, że powerbank łatwo zmieści się w plecaku.

Szeroka kompatybilność
Powerbank OTL jest zgodny ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi ładowanie magnetyczne. Dzięki dołączonemu kablowi USB-C, można go również używać przewodowo z tabletami, kontrolerami oraz słuchawkami bezprzewodowymi.

| Kolor | Niebieski |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 5 000 mAh |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB |
| Dodatkowe informacje | Funkcja podstawki |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Napięcie nominalne | 5 V 9 V 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (In/Out) |
| Prąd wyjściowy | 2,6 A 2 A 1,5 A |
| Łączna moc | 15 W |





