Inteligentna żarówka Deltaco filament E14 SH-LFE14C35
SH-LFE14C35 to nowoczesna lampa LED, którą można zainstalować w każdym gnieździe E14. Lampa umożliwia ściemnianie za pośrednictwem aplikacji, co pozwala na dostosowanie jasności do własnych potrzeb, a także na zmianę temperatury barwowej z ciepłej bieli na zimną, aby stworzyć odpowiednią atmosferę w pomieszczeniu. Moc wyjściowa SH-LFE14C35 wynosi 4,5 W, co odpowiada mniej więcej 40 W tradycyjnej żarówki.

Inteligentne oświetlenie w Twoim domu
Aplikacja
Z pomocą aplikacji DELTACO SMART HOME możesz zarządzać lampą. Proces instalacji jest szybki i prosty, wystarczy, że masz działającą sieć Wi-Fi, bez potrzeby używania specjalnych koncentratorów czy bramek. W aplikacji DELTACO SMART HOME masz możliwość sterowania poszczególnymi lampami lub grupowania ich według pomieszczeń, co ułatwia zarządzanie oświetleniem.
Zaplanuj harmonogramy
Oprócz możliwości włączania i wyłączania lampy, możesz również ustawić timer, aby lampa wyłączyła się po określonym czasie. Alternatywnie, możesz zaplanować konkretne godziny, w których ma być włączona lub wyłączona.
Sterowanie głosem
SH-LFE14C35 można również zintegrować i sterować głosowo za pomocą Asystenta Google lub Amazon Alexa, co ułatwia integrację z inteligentnym domem.
| Żywotność | 25 000 h |
| Strumień świetlny | 400 lm |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 40 W |
| Wysokość | 116 mm |
| Łączność | Wi-Fi |
| Kompatybilność | Google Home Amazon Alexa |
| Szerokość | 35 mm |
| Długość | 35 mm |
| Sterowanie | Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa) |
| Barwa światła | Biała |
| Napięcie zasilania | 220 V |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności Harmonogram pracy |
| Gwint | E14 |
| Kształt | Tradycyjny |
| Moc | 4,5 W |

