Inteligentna żarówka Deltaco filament E27 SH-LFE27A60S
SH-LFE27A60S to nowoczesna lampa LED w kształcie spirali, którą można zainstalować w każdym gnieździe E27. Lampa umożliwia ściemnianie za pomocą aplikacji, co pozwala na dostosowanie jasności, a także zmianę temperatury barwowej z ciepłej bieli na zimną, aby stworzyć odpowiednią atmosferę w pomieszczeniu. Moc SH-LFE27A60S wynosi 5,5 W, co odpowiada mniej więcej 50 W tradycyjnej żarówki.

Inteligentne oświetlenie w Twoim domu
Aplikacja
Z pomocą aplikacji DELTACO SMART HOME możesz zarządzać lampą. Proces instalacji jest szybki i prosty, wystarczy, że masz działającą sieć Wi-Fi, bez potrzeby stosowania dodatkowych koncentratorów czy bramek. W aplikacji DELTACO SMART HOME masz możliwość sterowania poszczególnymi lampami lub grupowania ich według pomieszczeń, co ułatwia zarządzanie oświetleniem.
Zaplanuj harmonogramy
Oprócz możliwości włączania i wyłączania lampy, możesz również ustawić timer, aby lampa wyłączyła się po określonym czasie. Alternatywnie, możesz zaplanować konkretne godziny, w których ma być włączona lub wyłączona.
Sterowanie głosem
SH-LFE27A60S można również zintegrować i sterować głosowo za pomocą Asystenta Google lub Amazon Alexa, co ułatwia integrację z inteligentnym domem.
| Żywotność | 15 000 h |
| Klasa energetyczna | G |
| Strumień świetlny | 470 lm |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 50 W |
| Wysokość | 105 mm |
| Łączność | Wi-Fi |
| Kompatybilność | Google Home Amazon Alexa |
| Szerokość | 60 mm |
| Długość | 60 mm |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa) |
| Barwa światła | Biała |
| Temperatura barwowa | 1800 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności Harmonogram pracy |
| Gwint | E27 |
| Kształt | Tradycyjny |
| Moc | 5,5 W |

