Smart taśma LED Wi-Fi Govee H615A (5m)
Z wykorzystaniem smart taśmy LED Wi-Fi Govee H615A o długości 5 metrów, w prosty sposób wprowadzisz intensywne oświetlenie do swojego salonu, sypialni lub kuchni. Ta taśma świetlna zmieniająca kolory została stworzona, aby dynamicznie i wyjątkowo oświetlać Twoje wnętrza. Podkreśl swój pokój nastrojowym światłem, aby stworzyć idealną atmosferę do oglądania filmów lub po prostu zrelaksuj się.

Łatwe sterowanie, niesamowite efekty świetlne
Inteligentne sterowanie głosowe
Połącz swoje oświetlenie z Alexą oraz Asystentem Google, aby skorzystać z funkcji Smart Voice Control. Uzyskaj dostęp do różnych opcji aplikacji Govee Home bez użycia rąk, takich jak włączanie i wyłączanie taśmy LED Govee H615A, zmiana kolorów, regulacja jasności oraz tryb muzyczny, w którym światło synchronizuje się z ulubioną muzyką.

Funkcjonalności aplikacji Govee Home
Z aplikacją Govee Home zyskujesz dostęp do wielu interesujących funkcji oświetlenia taśmy LED Govee H615A, w tym ponad 64 wstępnie zdefiniowanych trybów scenicznych oraz opcji trybu muzycznego. Oferowane są ponad 16 milionów kolorów, które pasują do każdej okazji.

Synchronizacja z muzyką
Stwórz idealną atmosferę do domowych aktywności dzięki żywym efektom świetlnym, które oferuje taśma LED Govee H615A. Aby uzyskać większą swobodę twórczą, skorzystaj z trybu DIY w aplikacji Govee Home, który pozwala na personalizację własnych trybów scenicznych. Dodaj więcej kolorów poprawiających nastrój oraz energetycznego oświetlenia dzięki trybowi Rainbow.

| Łączność | Wi-Fi Bluetooth |
| Kompatybilność | Apple Home Amazon Alexa |
| Typ | Zestaw |
| Długość | 5 m |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa) |
| Barwa światła | RGB |
| Napięcie zasilania | 12 V |
| Funkcje | Zmieniające się kolory (LED) Zmiana światła w rytm muzyki Regulacja jasności |
| Moc | 12 W |













