Powerbank Baseus MagPro Magnetic 5000mAh 20W (biały)
Baseus MagPro Magnetic to bezprzewodowy power bank z funkcją magnetyczną. Umożliwia zarówno ładowanie bezprzewodowe, jak i przewodowe dla laptopów, tabletów, smartfonów oraz konsol do gier. Obsługuje szybkie ładowanie Power Delivery o mocy 20 W, stabilizację magnetyczną, dwukierunkowe szybkie ładowanie oraz bezprzewodowe ładowanie o mocy 15 W. System elektroniczny jest wyposażony w FOD, zabezpieczenie przed przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem, ochronę termiczną i inne funkcje zabezpieczające.

| Kolor | Żółty |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-jonowy |
| Pojemność nominalna | 5 000 mAh |
| Liczba wyjść | 1 |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB |
| Dodatkowe informacje | Funkcja magnetyczna MagSafe |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Prąd wyjściowy | 1,5 A 2,4 A |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (In/Out) |
| Łączna moc | 20 W |















































