Monitor gamingowy iiyama G-Master G2770HS-B1 Red Eagle
Odkryj niezwykłe możliwości monitora iiyama G-Master G2770HS-B1 Red Eagle i zanurz się w grze. To urządzenie zostało stworzone z myślą o graczach, więc szybko stanie się Twoim oknem na wirtualne uniwersa. Dzięki wsparciu dla technologii HDR, monitor zapewnia szerszy zakres jasności oraz kontrastu, co sprawia, że gry stają się jeszcze bardziej immersyjne. iiyama G-Master G2770HS-B1 Red Eagle zapewni Ci płynny obraz w rozdzielczości Full HD, a technologie ochrony wzroku zminimalizują zmęczenie oczu.

Uwolnij pełnię możliwości gracza
Matryca Fast IPS
Matryca Fast IPS zapewnia nie tylko wierne odwzorowanie akcji z pola bitwy i doskonałą precyzję kolorów, ale również niesamowity czas reakcji na dynamiczny obraz (MPRT) wynoszący 0.2 ms.
Szybka reakcja
Z częstotliwością odświeżania 180 Hz oraz czasem reakcji 0.2 ms MPRT, moc jest zawsze po Twojej stronie. Podejmuj decyzje w mgnieniu oka i miej pewność, że obraz na ekranie jest zawsze płynny i wyraźny.
Funkcja Black Tuner
Funkcja Black Tuner umożliwia dostosowanie jasności oraz poziomu czerni według własnych preferencji.
Głośniki i wyjście słuchawkowe
Grasz z przyjaciółmi? Skorzystaj z głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i zwiększ głośność.
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, Fast IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 16 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 438 mm |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | D |
| Szerokość | 613 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel zasilający |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Czas reakcji | 0,2 ms (MPRT) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~3,5° (do przodu/w dół) ~21,5° (do tyłu/w górę) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |

































































