Monitor iiyama G-Master G2470HSU-B6 Red Eagle
Odkryj pełnię swojego potencjału jako gracz z G2470HSU Red Eagle, który posiada matrycę Fast IPS. Ten monitor umożliwi Ci zdobycie przewagi nad rywalami, oferując czas reakcji wynoszący 0.2 ms MPRT oraz częstotliwość odświeżania 180 Hz. Wyposażony w technologię AdaptiveSync, monitor pozwala na podejmowanie decyzji w mgnieniu oka, eliminując smużenie i rozmycie obrazu.

Precyzyjne działanie
Matryca Fast IPS
Matryca Fast IPS zapewnia nie tylko doskonałe odwzorowanie scen z gry oraz wyjątkową precyzję kolorów, ale również znakomity czas reakcji na dynamiczny obraz (MPRT) wynoszący 0.2 ms.

Szybkie działanie
Z częstotliwością odświeżania 180 Hz oraz czasem reakcji 0.2 ms MPRT, zawsze będziesz miał przewagę. Podejmuj decyzje w mgnieniu oka i miej pewność, że obraz na ekranie jest zawsze płynny i wyraźny.

Technologie dla Twojej wygody
Black Tuner
Funkcja Black Tuner umożliwia dostosowanie jasności oraz poziomu czerni według własnych preferencji.
Głośniki i wyjście słuchawkowe
Zapraszasz przyjaciół do gry? Skorzystaj z głośników. Chcesz grać w ciszy? Podłącz słuchawki i zwiększ głośność.
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, Fast IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 18 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 393,5 mm |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Szerokość | 539,5 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na kable |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Czas reakcji | 0,2 ms (MPRT) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~3,5° (do przodu/w dół) ~21,5° (do tyłu/w górę) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |































































