Smart żarówka Nanoleaf Essentials GU10 RGB
Ciesz się czystą, białą barwą światła oraz nieograniczonym wyborem kolorów dzięki tej inteligentnej lampie LED, która potrafi zmieniać odcień. Urządzenie z obsługą technologii Thread i Matter jest łatwe w konfiguracji i obsłudze, zapewniając wygodę użytkowania.

Współpraca z technologiami Matter i Thread
Technologia Matter zapewnia kompatybilność z głównymi systemami inteligentnego domu, dając użytkownikom więcej możliwości personalizacji i bezpieczeństwa na przyszłość. Szybka i stabilna komunikacja w sieci Thread, będącej energooszczędnym systemem mesh, gwarantuje niezawodność i błyskawiczne działanie.
Spersonalizowane harmonogramy
Programuj automatyczne włączanie i wyłączanie światła o wybranych porach i dniach, aby ułatwić codzienne obowiązki. Ustaw harmonogram za pomocą aplikacji Apple Home, Google Home lub innej platformy obsługującej Matter lub asystenta głosowego.
Zwiększ komfort i efektywność
Funkcja Circadian Lighting pozwala na automatyczne dostosowanie oświetlenia do naturalnej temperatury barwowej słońca, bazując na Twojej strefie czasowej lub ustawieniach ręcznych. Pomaga to nabrać energii w ciągu dnia i naturalnie się wyciszyć, eliminując niebieskie światło wieczorem.
Kompleksowy ekosystem domu inteligentnego
Wybierz ulubione odcienie, aby stworzyć idealną atmosferę, lub postaw na praktyczne odcienie bieli. Steruj głosowo i korzystaj z funkcji głośnomówiących, aby jeszcze łatwiej zarządzać oświetleniem.
Aplikacja Nanoleaf
Skorzystaj z szerokiej gamy gotowych palet kolorów i efektów świetlnych. Zobacz, jak Twoje lampy stopniowo lub losowo zmieniają barwy, tworząc wyjątkową atmosferę.
| Strumień świetlny | 400 lm |
| Żywotność | 25 000 h |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) |
| Wysokość | 58 mm |
| Szerokość | 50 mm |
| Łączność | Wi-Fi Bluetooth |
| Kompatybilność | Apple Home Matter Google Home Amazon Alexa |
| Moc | 5 W |
| Barwa światła | RGB |
| Napięcie zasilania | 100-240 V |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności Zmiany kolorów Harmonogram pracy |
| Temperatura barwowa | 2700 K - 6500 K |
| Gwint | GU10 |
| Kształt | Grzybek/Gruszka |









