Żarówka Nanoleaf Essentials Smart GU10 RGB (3 sztuki)
Delektuj się jasnym światłem i nieskończonymi kolorami dzięki inteligentnej żarówce LED Nanoleaf, która zmienia barwy. To akcesorium obsługujące technologie Thread i Matter jest proste w konfiguracji oraz użytkowaniu.

Zgodność z technologią Matter i Thread
Matter zapewnia integrację z głównymi systemami inteligentnego domu, oferując użytkownikom więcej opcji personalizacji oraz przyszłej ochrony ich inteligentnych przestrzeni. Ciesz się błyskawiczną prędkością i niezawodnością dzięki Thread — szybkiemu, energooszczędnemu systemowi bezprzewodowemu typu mesh.
Personalizowane harmonogramy
Zautomatyzuj włączanie i wyłączanie świateł w określonych porach i dniach, aby uprościć codzienne zadania. Ustal harmonogram za pomocą aplikacji Apple Home, Google Home lub innej aplikacji zgodnej z Matter lub asystenta głosowego.
Zwiększ komfort i efektywność
Dzięki funkcji Circadian Lighting możesz ustawić oświetlenie, aby automatycznie dostosowywało się do barwy światła słonecznego w zależności od Twojej strefy czasowej lub ręcznych ustawień. Ta opcja pomaga Ci zyskać energię w ciągu dnia i naturalnie przygotowuje do snu, eliminując niebieskie światło w nocy.
Ekosystem inteligentnego domu
Wybierz swoje ulubione, żywe kolory, aby stworzyć idealną atmosferę, lub postaw na bardziej praktyczne odcienie bieli. Korzystaj z funkcji głośnomówiących i połącz się z asystentem głosowym.
Aplikacja Nanoleaf
Odkryj tysiące gotowych palet kolorów oraz animacji świetlnych. Obserwuj, jak Twoje Smart Lights płynnie lub losowo zmieniają kolory.
| Strumień świetlny | 400 lm |
| Żywotność | 25 000 h |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) |
| Wysokość | 58 mm |
| Szerokość | 50 mm |
| Łączność | Wi-Fi Bluetooth |
| Kompatybilność | Apple Home Matter Google Home Amazon Alexa |
| Moc | 5 W |
| Barwa światła | RGB |
| Napięcie zasilania | 100-240 V |
| Liczba szt. w zestawie | 3 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności Zmiany kolorów Harmonogram pracy |
| Temperatura barwowa | 2700 K - 6500 K |
| Gwint | GU10 |
| Kształt | Grzybek/Gruszka |



