Smart żarówka Nanoleaf Essentials - model A19-A60-E27 Matter
Ciesz się czystą, białą barwą światła oraz nieograniczonym wyborem kolorów dzięki tej inteligentnej lampie LED, która zmienia odcień. Urządzenie z obsługą technologii Thread i Matter jest proste w konfiguracji i obsłudze, zapewniając komfort użytkowania.

Kompatybilność z technologiami Matter i Thread
Matter zapewnia współpracę z głównymi systemami inteligentnego domu, dając użytkownikom więcej możliwości personalizacji i bezpieczeństwa na przyszłość. Szybka i stabilna komunikacja w sieci Thread, opartej na technologii mesh, gwarantuje niezawodność i oszczędność energii.
Spersonalizowane harmonogramy
Zaplanuj automatyczne włączanie i wyłączanie światła o wybranych porach i dniach, aby ułatwić codzienne obowiązki. Ustaw harmonogram za pomocą aplikacji Apple Home, Google Home lub innej platformy obsługującej Matter lub asystenta głosowego.
Podnieś komfort i efektywność
Funkcja Circadian Lighting pozwala na automatyczne dostosowanie barwy światła do pory dnia, korzystając z ustawień ręcznych lub lokalizacji. Pomaga to nabrać energii w ciągu dnia i naturalnie się wyciszyć, eliminując niebieskie światło wieczorem.
Integracja z systemem inteligentnego domu
Wybierz ulubione odcienie, aby stworzyć idealną atmosferę, lub postaw na funkcjonalne odcienie bieli. Steruj głosowo i korzystaj z funkcji głośnomówiących, aby jeszcze łatwiej zarządzać oświetleniem.
Aplikacja Nanoleaf
Skorzystaj z szerokiej gamy gotowych palet kolorów i efektów świetlnych. Zobacz, jak Twoje lampy stopniowo lub losowo zmieniają barwy, tworząc wyjątkową atmosferę.
| Żywotność | 25 000 h |
| Strumień świetlny | 806 lm |
| Długość | 111 mm |
| Wysokość | 61 mm |
| Łączność | Bluetooth |
| Kompatybilność | Matter Google Home |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Barwa światła | RGB |
| Temperatura barwowa | 2700 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 100-240 V |
| Gwint | E27 |
| Moc | 9 W |

