| Wysokość z podstawą | 467 mm |
| Liczba złączy HDMI | 2 szt. |
| Liczba złączy USB | 1 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 421 mm |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 5 W |
| Dodatkowe informacje | Procesor czterordzeniowy |
| Szerokość | 719 mm |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Elementy montażowe Pilot Kabel zasilający Instrukcja obsługi |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | HD 1366 x 768 |
| Typ telewizora | LED |
| Smart TV | Google TV |
| Wbudowany tuner | DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) |
| Standard VESA | 100 x 100 mm |
| Średni pobór mocy | 26 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 5.0 Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Seria | A 2025 |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Standard HDR | Dolby Vision |
| Technologie dźwięku i obrazu | DTS-X – system dźwięku przestrzennego DTS Virtual:X Sound – system dźwięku przestrzennego |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Google |























































