Nanoleaf Essentials Smart Downlight (Matter)
Delektuj się jasnym światłem oraz nieskończoną paletą kolorów dzięki tym inteligentnym, zmieniającym barwy oświetleniom wpuszczanym LED, które wykorzystują technologię Thread i Matter. Ich instalacja oraz obsługa są niezwykle proste. Aby połączyć je z ekosystemem inteligentnego domu, potrzebny jest zgodny z Matter inteligentny hub, router Thread Border oraz system operacyjny iOS/tvOS 16.5 lub nowszy, bądź Android 8.1 lub nowszy.

Stylowe oświetlenie z możliwością zmiany kolorów
Kompatybilność z technologiami Matter i Thread
Matter zapewnia zgodność z wiodącymi ekosystemami inteligentnego domu, oferując użytkownikom więcej opcji dostosowywania oraz zabezpieczania swoich inteligentnych przestrzeni na przyszłość. Ciesz się błyskawiczną prędkością oraz wysoką niezawodnością dzięki Thread — szybkiemu, energooszczędnemu systemowi bezprzewodowemu typu mesh.
Zwiększ komfort i efektywność
Z funkcją Circadian Lighting możesz ustawić oświetlenie tak, aby automatycznie dostosowywało się do barwy światła słonecznego w zależności od Twojej strefy czasowej lub ręcznych ustawień.
Personalizowane harmonogramy
Zautomatyzuj włączanie i wyłączanie świateł o określonych porach i dniach, aby ułatwić sobie codzienne zadania. Ustal harmonogram za pomocą aplikacji Apple Home, Google Home lub innej aplikacji zgodnej z Matter oraz asystenta głosowego.
Aplikacja Nanoleaf
Odkryj tysiące gotowych palet kolorów oraz animacji świetlnych. Obserwuj, jak Twoje inteligentne światła płynnie lub losowo zmieniają kolory. Bądź twórczy i stwórz własne, unikalne palety kolorów! Niezależnie od tego, czy inspirowane są one wschodem słońca, zachodem słońca, czy ulubionym filmem.
Sterowanie głosowe
Wykorzystuj funkcje głośnomówiące i połącz się z asystentem głosowym Siri, Google lub Alexą.
| Żywotność | 25 000 h |
| Strumień świetlny | 700 lm |
| Wysokość | 25 mm |
| Łączność | Wi-Fi Bluetooth |
| Kompatybilność | Apple Home Matter Amazon Alexa SmartThings |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Amazon Alexa, Apple HomeKit) |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Barwa światła | RGB |
| Temperatura barwowa | 2700 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 120 V |
| Moc | 6 W |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Harmonogram pracy |



