Powerbank 3mk MagSynergy 5000 mAh
Czy poszukujesz kompaktowego i lekkiego, a jednocześnie wydajnego powerbanku do ładowania urządzeń z MagSafe? Właśnie go znalazłeś. Przedstawiamy 3mk MagSynergy 5000 mAh - powerbank o smukłej budowie, który bez trudu zmieści się w małej torebce, saszetce czy kieszeni spodni. Został stworzony z myślą o maksymalnym komforcie użytkowania, transportu i przechowywania. Będzie Ci towarzyszyć mocą i niezawodnością w domu, pracy oraz w podróży. Dzięki swojej niezwykłej poręczności i lekkości, doskonale wpisuje się w koncepcję mobilnego stylu życia.

Moc, która zmieści się w Twojej kieszeni
Mocne magnesy MagSafe
Czy zależy Ci na powerbanku z funkcją bezprzewodowego ładowania w technologii MagSafe? Wybierz 3mk MagSynergy 5000 mAh. Ten powerbank został wyposażony w silne magnesy, które sprawiają, że Twój iPhone lub inny przenośny gadżet z MagSafe stabilnie i precyzyjnie przylega do strefy ładowania indukcyjnego. Wystarczy przyłożyć, a po chwili urządzenie jest gotowe do użycia. Ryzyko przypadkowego odłączenia jest praktycznie znikome, więc nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo swojego sprzętu.

Wysokiej jakości ogniwa
Czy Twoje urządzenia mobilne rozładowują się w najmniej oczekiwanym momencie? Na szczęście masz 3mk MagSynergy 5000 mAh - pojemny powerbank, wyposażony w komponenty klasy premium. Producent zastosował nowoczesne, trwałe i lekkie ogniwa o pojemności 5000 mAh. Zyskujesz znaczną ilość energii, dostępną wszędzie i na każde wezwanie.

Ładowanie dwóch urządzeń
Czy potrzebujesz jednocześnie naładować dwa przenośne urządzenia, na przykład iPhone'a i zegarek? Żaden problem. 3mk MagSynergy 5000 mAh umożliwia ładowanie 2 w 1. Połóż jeden gadżet z MagSafe na strefie ładowania indukcyjnego, a drugi podłącz do powerbanku za pomocą odpowiednio dobranego kabla USB. Ciesz się maksymalną wygodą i efektywnością ładowania.

Funkcja Pass-Through
Czy musisz wkrótce wyjść i chcesz zabrać ze sobą w pełni naładowany powerbank? Podłącz 3mk MagSynergy 5000 mAh do źródła zasilania i korzystaj z powerbanku bez ograniczeń. Technologia Pass-Through zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas jednoczesnego ładowania powerbanku i podłączonych do niego urządzeń. Zapomnij o zagracaniu przestrzeni wieloma ładowarkami i kablami.

Powerbank w wersji mini
Czytelny wyświetlacz LED
Czy zdarza Ci się nie wiedzieć, ile energii pozostało w powerbanku, przez co w pośpiechu zabierasz ze sobą rozładowane urządzenie? W 3mk MagSynergy 5000 mAh skutecznie rozwiązano ten problem. Powerbank jest wyposażony w wyświetlacz LED, który w dyskretny, ale czytelny sposób informuje użytkownika o pozostałych zasobach energii. Zyskujesz stałą kontrolę nad poziomem naładowania.
Pojemność dla wymagających
Czy intensywnie korzystasz ze swoich przenośnych gadżetów? 3mk MagSynergy 5000 mAh nadąża za Twoim tempem w mobilnym świecie! Pojemność powerbanku wynosi aż 5000 mAh, co przy pełnym naładowaniu pozwala wydłużyć czas pracy na przykład iPhone'a nawet o kilkanaście godzin.
| Kolor | Szary |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 5 000 mAh |
| Liczba wyjść | 1 |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C Folia ochronna |
| Dodatkowe informacje | Funkcja magnetyczna MagSafe Wbudowany wyświetlacz Możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 2,22 A 2 A 1,5 A |
| Jump starter | Nie |

















































