Etui z powerbankiem do iPhone 15 Pro Mophie Juice Pack
Mophie Juice Pack to etui ochronne z wbudowanym akumulatorem. Gwarantuje zabezpieczenie przed skutkami upadku z wysokości do 1,8 m. Jego smukła i lekka budowa łatwo mieści się w kieszeni, nie obciążając urządzenia. Używaj swojego iPhone’a bez obaw o rozładowanie baterii. Wystarczy przytrzymać przycisk, aby przesłać energię z etui bezpośrednio do telefonu.

Skuteczna ochrona i dodatkowa moc
Wydłużony czas pracy
Zyskaj doładowanie baterii, które pozwoli Ci na wykonanie połączenia, wysłanie SMS-a, zrobienie zdjęcia, nie martwiąc się o niski poziom naładowania.
Przycisk włączania/statusu
Umożliwia włączanie i wyłączanie zasilania oraz sprawdzanie poziomu naładowania.
Wskaźnik LED
Lampki wskaźnika LED informują o aktualnym poziomie naładowania akumulatora.
Priorytetowe ładowanie
W trakcie ładowania energia najpierw trafia do iPhone’a, a dopiero później do akumulatora Juice Pack.
Zintegrowany, uniwersalny port USB-C
Juice Pack posiada port USB-C, który umożliwia podłączenie iPhone’a do innych urządzeń, przesyłanie energii bezpośrednio do telefonu lub ładowanie samego Juice Packa.
Niskoprofilowa konstrukcja i podniesione krawędzie
Podniesione krawędzie Juice Pack chronią ekran przed zarysowaniami i pęknięciami, a dzięki niskoprofilowej budowie etui wygodnie leży w dłoni.
| Kolor | Czarny |
| Pojemność nominalna | 2 400 mAh |
| Liczba wyjść | 1 |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED Funkcja etui |
| Napięcie nominalne | 3,85 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (In) USB Typu-C (Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C |
| Prąd wyjściowy | 1 A 3 A |









