Monitor gamingowy Dell Alienware AW3225QF OLED
Odkryj niezwykłe możliwości monitora Dell Alienware AW3225QF i zanurz się w grze. To urządzenie zostało stworzone z myślą o graczach, więc szybko stanie się Twoim oknem na cyfrowe uniwersa. Dzięki wsparciu dla technologii HDR, monitor zapewnia szerszy zakres jasności i kontrastu, co sprawia, że gry stają się jeszcze bardziej immersyjne. Dell Alienware AW3225QF zapewni Ci płynny obraz w rozdzielczości 4K UHD, a technologie ochrony wzroku zminimalizują zmęczenie oczu.

Monitor 4K QD-OLED
Niezrównana jakość obrazu
Zanurz się w oszałamiających wizjach, ponieważ rozdzielczość 4K ożywi Twoje doświadczenia w grach. Wykorzystaj pełen potencjał niesamowitej przejrzystości technologii QD-OLED. Dzięki doskonałej reprodukcji kolorów, wyjątkowo odwzorowanym ciemnym scenom oraz eliminacji efektu halo wokół źródeł światła. Nieskończony współczynnik kontrastu, Dolby Vision oraz VESA DisplayHDR True Black 400 oferują większą głębię obrazu oraz oszałamiającą paletę ciemnych i jasnych barw w każdej scenie.

Wysoka precyzja
Czy to profesjonalna edycja filmów i zdjęć, czy granie w gry, Dell Alienware AW3225QF sprawdzi się doskonale. Dzięki szerokiemu pokryciu 99% przestrzeni barw DCI-P3 oraz nieskończonemu współczynnikowi kontrastu. Uchwyć realistyczne detale dzięki dokładności Delta E<2.

Optymalna wydajność na konsolach
Podłącz nowoczesną konsolę do gier za pomocą HDMI 2.1 FRL, aby uzyskać 4K przy 120 Hz. Ciesz się płynnością rozgrywki bez opóźnień dzięki zmiennej częstotliwości odświeżania oraz automatycznemu trybowi niskiego opóźnienia. Zwiększ swoje zanurzenie dzięki wsparciu dla eARC, podłączając głośniki i soundbary Dolby Atmos.

Premium design
Ulepsz swoją przestrzeń dzięki odważnemu, industrialnemu stylowi i charakterowi. Dopasuj wybrany styl estetyczny do konfigurowalnego oświetlenia AlienFX w trzech strefach. Zintegrowana wentylacja 360 stopni pomiędzy panelem a tylną obudową zapewnia lepszą wydajność. Postaw na większy komfort i wszechstronność dzięki regulowanej podstawce. Ulepszone zarządzanie kablami sprawi, że nic nie zakłóci Twojej sesji gier.

Nowa jakość grania
Gra bez zacięć
Ten monitor wspiera technologię NVIDIA ® G-SYNC ® oraz posiada certyfikat VESA AdaptiveSync. Dzięki temu możesz cieszyć się grą bez rozrywania i zacięć.
Wysoka częstotliwość odświeżania
Zobacz ruch na ekranie dokładnie tak, jak powinien być – płynny i dynamiczny. Matryca z częstotliwością odświeżania 240 Hz wyświetla więcej klatek na sekundę, co sprawia, że filmy i gry są jeszcze bardziej realistyczne. W rezultacie dostarczają więcej emocji i lepszą zabawę.
Szybki czas reakcji
Zagraj na najwyższym poziomie dzięki czasowi reakcji wynoszącemu 0,03 ms. Ten parametr pozwala na eliminację rozmycia ruchomego obrazu.
Zakrzywiony ekran
Zakrzywiony ekran 1700R został stworzony z myślą o bardziej naturalnym przedstawieniu rozgrywki i uchwyceniu szerszego pola widzenia.
Komfort dla oczu
Odkryj mniejsze zmęczenie oczu oraz lepszą dokładność odwzorowania kolorów dzięki technologii ComfortView Plus.
| Kolor | Czarno-biały |
| Rodzaj matrycy | QD-OLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,181 x 0,181 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak informacji |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 43 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 473 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 110 mm |
| Szerokość | 716 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB-A -> USB-B Kabel zasilający Ściereczka z mikrofibry Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | AlienFX™ Lighting Zakrzywienia ekranu - 1700R AlienFX Lighting |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 31,6" |
| Złącza | DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.1 - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 240 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Czas reakcji | 0,3 ms (GTG Min.) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 99% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR True Black 400 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~21° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~20° (w lewo) ~20° (w prawo) |































































