Monitor dla graczy Gigabyte MO34WQC OLED
Odkryj niezwykłe możliwości monitora Gigabyte MO34WQC OLED i zanurz się w grze. To urządzenie zostało stworzone z myślą o graczach, więc szybko stanie się Twoim oknem na wirtualne uniwersa. Dzięki wsparciu dla technologii HDR, monitor zapewnia szerszy zakres jasności i kontrastu, co sprawia, że gry stają się jeszcze bardziej immersyjne. Gigabyte MO34WQC OLED dostarczy Ci płynnego obrazu w rozdzielczości UWQHD, a technologie ochrony wzroku zminimalizują zmęczenie oczu.

Zanurz się w świecie niezrównanego realizmu
Perfekcyjny piksel
34-calowy zakrzywiony panel QD-OLED oferuje bezkompromisową jakość obrazu 2K oraz niezrównaną wydajność w grach, sięgając po każdy piksel. Doświadcz eksplozji kolorów z niezwykłą intensywnością, oświetlając każdy detal. Głębokie kontrasty sięgają krawędzi nieskończoności, odkrywając ukryte możliwości.

Niezrównane wrażenia z gry
Wysoka rozdzielczość oraz duża częstotliwość odświeżania gwarantują szczegółową jakość obrazu i płynność rozgrywki. Dodatkowo monitor Gigabyte MO34WQC wyposażony jest w matrycę OLED z błyskawicznym czasem reakcji wynoszącym 0,3 ms. To zapewnia niezwykle dynamiczną rozgrywkę, w której będziesz dominować. Wspaniałe kolory i ich szeroka paleta oferują doskonałe wrażenia podczas wielu gier. Całość uzupełnia technologia AMD FreeSync Premium, która zapewnia płynny obraz, niezależnie od intensywności akcji.

Przygotowany na nowoczesne granie
Interfejs HDMI 2.1 umożliwia uzyskanie oszałamiających wrażeń w grach na najnowszych konsolach. Dodatkowo zapewnia natywny obraz 2K przy imponującej częstotliwości odświeżania 120 Hz.

Wysoka ergonomia
Design MO34WQC OLED odzwierciedla prostotę filozofii projektowania serii monitorów gamingowych Gigabyte. Monitor ten posiada unikalną podstawę, która została ergonomicznie zaprojektowana, aby zapewnić szeroki zakres regulacji wysokości, obrotu i nachylenia. Co więcej, technologie Flicker-Free oraz Low Blue Light zminimalizują zmęczenie Twojego wzroku podczas długich sesji grania.

Taktyczne rozwiązania
Taktyczny przełącznik
Dedykowany przycisk fizyczny pozwala na przypisanie takich opcji jak zmiana rozdzielczości, co ułatwia szybką zmianę na preferowaną rozdzielczość 24-calową w zależności od potrzeb graczy.
Gameassist
Gameassist daje Ci dodatkową przewagę w walce: konfigurowalny celownik, zegar/licznik na ekranie, itp.
Black Equalizer
Black Equalizer poprawia widoczność w ciemnych scenach bez prześwietlania jasnych obszarów. Dzięki tej funkcji możesz dostrzec ukrywających się przeciwników w mrocznych zakamarkach.
Ochrona Gigabyte OLED
Gigabyte stosuje algorytm oparty na sztucznej inteligencji, aby zminimalizować ryzyko wypalenia, wdrażając go w całym zestawie technologii ochrony OLED przy minimalnych zakłóceniach.
Przełącznik KVM
Zarządzaj wieloma urządzeniami za pomocą jednej klawiatury i myszy.
Szeroka łączność
Monitor został wyposażony w bogaty zestaw opcji łączności, z HDMI 2.1 na czołowej pozycji, co zapewnia dostęp do świata gier i rozrywki.
| Kolor | Czarny |
| Format obrazu | 21:9 |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Rodzaj matrycy | OLED |
| Wielkość plamki | 0,232 x 0,232 mm |
| Kontrast dynamiczny | 1 500 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 44 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 595 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Moc głośników | 2 x 3W |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB Kabel zasilający Kabel zasilający Kabel USB |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Dodatkowe informacje | Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Funkcja Picture-in-Picture (PIP) Przełącznik KVM Crosshair Black Equalizer |
| Złącza | HDMI 1.4 - 1 szt. HDMI 2.1 - 2 szt. USB Typu-C - 1 szt. Wejście mikrofonowe - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 175 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| Głośniki | Tak |
| Czas reakcji | 0,03 ms (GTG) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 99% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR True Black 400 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |

















































