Monitor dla graczy Gigabyte MO34WQC2 OLED
Odkryj niezwykłe możliwości monitora Gigabyte MO34WQC2 OLED i zanurz się w grze. To urządzenie zostało stworzone z myślą o graczach, więc szybko stanie się Twoim oknem na cyfrowe uniwersa. Dzięki wsparciu dla technologii HDR, monitor zapewnia szerszy zakres jasności i kontrastu, co sprawia, że gry stają się jeszcze bardziej immersyjne. Gigabyte MO34WQC2 OLED dostarczy Ci płynnego obrazu w rozdzielczości UWQHD, a technologie ochrony wzroku zminimalizują zmęczenie oczu.

Zanurz się w świecie niezrównanego realizmu
Idealny piksel
34-calowy zakrzywiony panel QD-OLED oferuje bezkompromisową jakość obrazu 2K oraz niezrównaną wydajność w grach, sięgając po każdy piksel. Doświadcz eksplozji kolorów z niezwykłą intensywnością, oświetlając każdy detal. Gdy kontrasty sięgają granic nieskończoności, odkrywają ukryte możliwości.

Doskonałe wrażenia z gry
Wysoka rozdzielczość oraz duża częstotliwość odświeżania gwarantują szczegółową jakość obrazu i płynność rozgrywki. Dodatkowo monitor Gigabyte MO34WQC2 wyposażony jest w matrycę OLED z błyskawicznym czasem reakcji wynoszącym 0,3 ms. To zapewnia niezwykle szybką grę, w której będziesz dominować. Wspaniałe kolory oraz ich szeroka paleta oferują znakomite wrażenia podczas wielu gier. Całość uzupełnia technologia AMD FreeSync Premium, która zapewnia płynny obraz, niezależnie od intensywności akcji.

Gotowy na nowoczesny gaming
Interfejs HDMI 2.1 umożliwia uzyskanie oszałamiających wrażeń w grach na najnowszych konsolach. Co więcej, zapewnia natywny obraz 2K przy imponującej częstotliwości odświeżania 120 Hz.

Ergonomia na wysokim poziomie
Design MO34WQC2 OLED odzwierciedla prostotę filozofii projektowania serii monitorów gamingowych Gigabyte. Monitor ten posiada unikalną podstawę, która została ergonomicznie zaprojektowana, aby zapewnić szeroki zakres regulacji wysokości, obrotu i nachylenia. Dodatkowo, technologie Flicker-Free oraz Low Blue Light zminimalizują zmęczenie Twojego wzroku podczas długich sesji grania.

Taktyczne rozwiązania
Przełącznik taktyczny
Dedykowany przycisk fizyczny umożliwia przypisanie opcji takich jak zmiana rozdzielczości, co ułatwia szybką zmianę na preferowaną rozdzielczość 24-calową w zależności od potrzeb graczy.
Gameassist
Gameassist daje Ci dodatkową moc do zwyciężania na polach bitew: konfigurowalny celownik, zegar/licznik na ekranie, itp.
Black Equalizer
Black Equalizer zwiększa widoczność w ciemnych scenach bez prześwietlania jasnych obszarów. Dzięki tej funkcji możesz dostrzec ukrywających się przeciwników w mrocznych zakamarkach.
Pielęgnacja Gigabyte OLED
Gigabyte stosuje algorytm oparty na sztucznej inteligencji, aby zminimalizować ryzyko wypalenia, wdrażając go w całym zestawie technologii ochrony OLED przy minimalnych zakłóceniach.
Przełącznik KVM
Zarządzaj wieloma urządzeniami za pomocą jednej klawiatury i myszy.
Bogata łączność
Monitor został wyposażony w szeroki wachlarz opcji łączności, z HDMI 2.1 na czołowej pozycji, co zapewnia dostęp do świata gier i rozrywki.
| Kolor | Czarny |
| Format obrazu | 21:9 |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Rodzaj matrycy | QD-OLED |
| Wielkość plamki | 0,232 x 0,232 mm |
| Kontrast dynamiczny | 1 500 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 48 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 595 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Moc głośników | 2 x 3W |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel USB |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Dodatkowe informacje | Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Funkcja Picture-in-Picture (PIP) Przełącznik KVM Crosshair Black Equalizer |
| Złącza | HDMI 1.4 - 1 szt. HDMI 2.1 - 2 szt. USB Typu-C - 1 szt. Wejście mikrofonowe - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 240 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| Głośniki | Tak |
| Czas reakcji | 0,03 ms (GTG) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 99% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR True Black 400 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |





















































