| Kolor | Biały |
| Moc ssania | 7000 Pa |
| Dołączone akcesoria | Szczotka boczna Nakładka mopująca Stacja ładująca Przewód zasilający |
| Dodatkowe informacje | Pokonuje przeszkody do 20 mm |
| Wysokość | 97 mm |
| Zasilanie | Akumulator |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna |
| Automatyczny powrót do stacji dokującej | Tak |
| Pojemność worka / pojemnika | 470 ml |
| Tryby sprzątania | Smart Swing |
| Opcje sprzątania | Odkurzanie Mopowanie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 300 ml |
| Czas pracy | ok. 280 minut |
| Średnica | 350 mm |
| Funkcje | Automatyczny powrót do bazy |





















