JoyRoom powerbank 10000 mAh z serii Cutie w odcieniu niebieskim
Cenisz sobie przenośne źródło energii, które jest nie tylko kompaktowe, ale także eleganckie? Joyroom Jelly Series JR-L003 to rozwiązanie dla Ciebie. W eleganckim odcieniu niebieskiego, z przezroczystym etui, prezentuje się stylowo. Dzięki mocy do 22,5 W zapewnia błyskawiczne ładowanie – Twoje urządzenia naładujesz znacznie szybciej.

Twoja stylowa bateria przenośna
Zasilaj wszystkie swoje urządzenia
Dzięki trzem portom wyjściowym możesz jednocześnie zasilać trzy urządzenia. Wbudowany kabel Lightning oraz dwa porty USB-A i USB-C umożliwiają ładowanie różnych sprzętów mobilnych bez konieczności martwienia się o kompatybilność. Powerbank Joyroom JR-L003 oferuje łączną moc 22,5 W, co pozwala na szybkie uzupełnienie energii w Twoich urządzeniach.

Praktyczny i elegancki design
Powerbank Joyroom JR-L003 jest niewielki i lekki, zmieści się w dłoni. Wygodna zawieszka na nadgarstek pełni funkcję wbudowanego kabla Lightning, dzięki czemu nie potrzebujesz dodatkowych akcesoriów do ładowania smartfona. Stylowe, przezroczyste etui zapewnia mu dodatkową ochronę i estetykę.

| Kolor | Niebieski |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 2 |
| Wysokość | 27,5 mm |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem Składana podstawka Adaptive Fast Charge Zintegrowany kabel Lightning Quick Charge Super Charge Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) Zabezpieczenie termiczne (OTP) |
| Długość | 90 mm |
| Napięcie nominalne | 4,5 V 5 V 9 V 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) Lightning (Out) |
| Prąd wyjściowy | 5 A 2,22 A 2 A 3 A 1,5 A 2,4 A 4,5 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |
| Łączna moc | 22,5 W |







































