Monitor Xiaomi A24i do użytku domowego i biurowego
Intensywne kolory oraz wyraźny obraz z każdego kąta widzenia – monitor Xiaomi A24i to doskonały wybór zarówno do biura, jak i do domowych seansów filmowych. Jego smukła konstrukcja idealnie wpasuje się w każde wnętrze, a niemal bezramkowa budowa umożliwia pełne wykorzystanie powierzchni ekranu. Xiaomi A24i zapewnia komfortową pracę oraz rozrywkę na najwyższym poziomie.

Smukła forma, która ułatwia codzienną pracę
Płynny i stabilny obraz
Częstotliwość odświeżania wynosząca 100 Hz skutecznie redukuje opóźnienia oraz zacięcia podczas przeglądania stron internetowych i arkuszy. Dzięki temu nie tylko zwiększa efektywność pracy, ale również poprawia dynamikę wyświetlania obrazu w trakcie codziennej rozrywki. Pożegnaj się z lagami i opóźnieniami, aby w pełni wykorzystać swój czas.

Czysty i naturalny obraz
Zauważ najdrobniejsze detale na ekranie Full HD, ciesząc się obrazem wysokiej jakości w grach i filmach. Wysoka rozdzielczość sprawia, że teksty w systemie oraz dokumentach są bardziej wyraźne, co zmniejsza zmęczenie oczu. Dodatkowo, wyświetlane treści są niezwykle żywe, a dynamiczne sceny bardziej emocjonujące.

Wąska ramka z trzech stron
Z uwagi na bardzo cienkie ramki oraz stosunek ekranu do obudowy wynoszący 90%, A24i zapewnia komfortowe oglądanie bez rozpraszania uwagi. Dzięki temu możesz skupić się na pracy w wygodny sposób.

Smukła elegancja
Najcieńsza część monitora ma jedynie 7,5 mm grubości. Dlatego jego smukły i minimalistyczny design ożywi Twoje biuro i doskonale wkomponuje się w Twój stylowy wystrój. A przy tym zajmuje niewiele miejsca.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Wysokość (z podstawą) | 411 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 24 W |
| Szerokość | 540 mm 411 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Akcesoria montażowe Podstawa Zasilacz |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Złącza | HDMI - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Głośniki | Tak |
| Wbudowany kalibrator | Tak |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |























































