Kompleksowe monitorowanie Twojego samopoczucia
HUAWEI WATCH GT 4 wprowadza nową funkcję „W formie”, umożliwiającą kontrolę deficytu kalorycznego. Wystarczy, że wpiszesz swoje posiłki, a zegarek, uwzględniając Twoją aktywność i treningi, pomoże Ci utrzymać odpowiedni bilans energetyczny.
Ulepszono także funkcję śledzenia cyklu menstruacyjnego, która nie tylko monitoruje jego fazy i przewiduje datę owulacji na podstawie wprowadzonych danych, lecz także korzysta z inteligentnej analizy wskaźników fizjologicznych, takich jak tętno podczas snu, temperatura ciała czy oddech. Dzięki temu lepiej przewiduje i przypomina o ważnym aspekcie kobiecego zdrowia.

Wielki i czytelny ekran
Smukłe ramki sprawiają, że na wyświetlaczu widzisz więcej informacji. HUAWEI WATCH GT 4 o średnicy 41 mm posiada ekran LTPO AMOLED o przekątnej 1,32 cala. Wysoka rozdzielczość zapewnia wyraźny obraz, a odświeżanie od 1 Hz pozwala na oszczędzanie energii przy ciągłym wyświetlaniu. Obrotowa koronka umożliwia łatwe przewijanie menu, regulację głośności oraz powiększanie map i innych elementów.
W modelu HUAWEI WATCH GT 4 znacznie poprawiono komfort obsługi. Funkcja HUAWEI Assistant-TODAY uczy się Twoich nawyków i dostosowuje rekomendacje, np. powiadomienia z kalendarza czy plany treningowe. Aby uzyskać dostęp do tych funkcji, wystarczy przesunąć palcem w prawo na tarczy zegarka.

Zdecyduj mądrze
Zastanawiasz się nad wyborem zegarka? Nie jesteś pewien, jak Huawei Watch GT 4 sprawdzi się na co dzień? Przeczytaj opinię Roberta Koncewicza, redaktora portalu Geex.
Huawei Watch GT 4
Wybór spośród kilku wersji zegarka sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego. Wykonanie wszystkich modeli jest na wysokim poziomie. Zegarek bez problemu współpracuje zarówno ze smartfonami z Androidem, jak i iOS. Funkcje monitorowania zdrowia i tryby sportowe, w połączeniu z aplikacją Huawei Zdrowie, z pewnością zmotywują Cię do zdrowszego stylu życia. Bateria działa świetnie – jedno ładowanie wystarcza na około 10-12 dni, przy włączonych pomiarach zdrowotnych przez całą dobę. Oczywiście, czas ten zależy od intensywności treningów. Dodatkowo, ładowanie jest bezprzewodowe, więc w razie potrzeby można skorzystać z ładowania zwrotnego w smartfonie. Huawei Watch GT 4 to obecnie jeden z najbardziej korzystnie wycenionych zegarków, oferujący świetny stosunek funkcji do ceny.
pełną recenzję znajdziesz na
Robert Koncewicz
Redaktor portalu Geex| Kolor | Złoty |
| Typ urządzenia | Smartwatch |
| Dołączone akcesoria | Stacja ładująca |
| Bateria | Litowo-jonowa 323 mAh |
| Przekątna wyświetlacza | 1,32" |
| Grubość | 9,8 mm |
| Wysokość | 41,3 mm |
| Waga | 37 g |
| Łączność | Bluetooth NFC |
| Seria | Watch GT 4 Watch GT 4 Elegant |
| System operacyjny | HarmonyOS |
| Czujniki | Pulsoksymetr (SpO2) Barometr Pulsometr Termometr Kompas |
| Nawigacja satelitarna | Tak |
| Odporność | Wodoszczelność 5 ATM Pyłoszczelność i wodoodporność (IP68) |
| Obwód nadgarstka | 120 - 190 mm |
| Płeć | Damskie |
| Kompatybilność | Smartfony z systemem Android 6.0 lub nowszym Smartfony z systemem iOS 14.0 lub nowszym |
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Budowa i wykonanie | Koperta ze stali nierdzewnej Wbudowany głośnik Wbudowany mikrofon Pasek ze stali nierdzewnej |
| Rodzaje aktywności | Tryb wielodyscyplinowy |
| Funkcje informacyjne | Budzik Emotikony Kalendarz Mapy i nawigacja Prognoza pogody Stoper Timer Alarm |
| Funkcje telefoniczne | Znajdź mój telefon Odbieranie i odrzucanie połączeń Powiadomienia o połączeniach, SMS, e-mail Wysyłanie szybkich wiadomości |
| Funkcje śledzenia aktywności | Krokomierz Licznik spalonych kalorii Monitorowanie stresu Plany treningowe Pomiar dystansu Powiadomienia o braku aktywności Raporty z treningu Monitorowanie temperatury |
| Funkcje multimedialne | Sterowanie aparatem Sterowanie odtwarzaczem |
| Pozostałe funkcje | Latarka Lokalizator smartfonu Prognoza pogody Ćwiczenia oddechowe Znajdź mój zegarek |
| Typ paska | Bransoleta |
| Kolor koperty | Złoty |
| Kolor paska | Złoty |
| Rozmiar koperty | 41 mm |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 466 x 466 px |
| Czas pracy na baterii | do 7 dni normalnego użytkowania |







