Philips Hue White Inteligentny reflektor punktowy GU10
Żarówka GU10, idealna do zastosowania w reflektorach punktowych, poprawia jakość oświetlenia w domu. Produkt ten jest kompatybilny z typowymi oprawami GU10 i oferuje wszystkie korzyści inteligentnego oświetlenia. Dodatkowo, urządzenie można obsługiwać za pomocą asystentów głosowych, co zwiększa wygodę użytkowania.

| Żywotność | 25 000 h |
| Klasa energetyczna | E |
| Strumień świetlny | 400 lm |
| Wysokość | 57 mm |
| Kompatybilność | Apple Home Google Home Amazon Alexa |
| Moc | 4,2 W |
| Szerokość | 50 mm |
| Łączność | Zigbee Bluetooth |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa) |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Harmonogram pracy |
| Barwa światła | Biała |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Gwint | GU10 |
| Kształt | Grzybek/Gruszka |
| Długość | 50 mm |



















