Philips Hue White and Ambiance 3xGU10 + ściemniacz
Zestaw startowy Philips Hue White and Color ambiance umożliwia łatwą zmianę atmosfery w każdym pomieszczeniu, tworząc niepowtarzalny klimat. W skład zestawu wchodzą 3 inteligentne żarówki emitujące kolorowe światło, mostek Hue Bridge oraz inteligentny przełącznik, który zapewnia pełną kontrolę nad oświetleniem oraz dostęp do aplikacji Hue, oferując nieograniczone możliwości inteligentnego oświetlenia.

Zestaw oświetleniowy do Twojego domu
Mostek Philips Hue w komplecie
Mostek Philips Hue stanowi centralny element inteligentnego oświetlenia Hue — zarządza funkcjonowaniem całego systemu, komunikując się z inteligentnymi żarówkami, lampami, akcesoriami oraz aplikacją Hue, co zapewnia ich bezproblemową współpracę. Umożliwia także korzystanie ze wszystkich funkcji inteligentnego oświetlenia, takich jak synchronizacja światła z multimediami (filmami, grami, muzyką), harmonogramy oraz automatyzacja włączania i wyłączania światła, a także integrację z innymi systemami smart home.

Wybierz odpowiednie oświetlenie
Przygotowane przez nas cztery scenariusze świetlne (energetyzujące, wspomagające koncentrację, do czytania oraz relaksu) pozwolą Ci dostosować oświetlenie do codziennych aktywności i umilić dzień. Dwie chłodniejsze odcienie białego światła ułatwiają poranne wstawanie i skupienie, podczas gdy dwie cieplejsze barwy sprzyjają delektowaniu się dobrą książką oraz relaksowi po ciężkim dniu. Dysponując 16 milionami kolorów oraz szeroką gamą odcieni białego światła, możesz łatwo i szybko stworzyć odpowiedni nastrój na każdą okazję.

Zarządzaj oświetleniem głosem
Philips Hue współpracuje z Amazon Alexa oraz Asystentem Google po połączeniu z kompatybilnym urządzeniem Google Nest lub Amazon Echo. Proste komendy głosowe umożliwiają kontrolowanie wielu źródeł światła w pomieszczeniu lub sterowanie jedną wybraną lampą.

Stwórz niepowtarzalny nastrój za pomocą kolorowego światła
Odmień swoje wnętrze dzięki palecie 16 milionów kolorów światła — szybko i łatwo stwórz atmosferę odpowiednią na każdą okazję. Jednym dotknięciem możesz uzyskać odświętny klimat idealny na domowe przyjęcie, przekształcić salon w kino, zmienić wygląd domu za pomocą różnych kolorów światła i wiele więcej. Synchronizuj oświetlenie z filmem lub grą wyświetlaną na ekranie (telewizora lub komputera) lub z muzyką.

| Żywotność | 25 000 h |
| Klasa energetyczna | G |
| Strumień świetlny | 400 lm |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 35 W |
| Dodatkowe informacje | Działa z mostkiem Philips Hue |
| Łączność | Zigbee Bluetooth |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa) |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności Zmiany kolorów |
| Barwa światła | Biała RGB |
| Temperatura barwowa | 2000 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Gwint | G10 |
| Kształt | Reflektor |
| Zawartość zestawu | Żarówka Philips Hue - 3 szt. Zasilacz Mostek Philips Hue Regulator przyciemniania Philips Hue Kabel sieciowy Ethernet |





