Philips Hue E27 trójkątna inteligentna żarówka
Żarówka Philips Hue została stworzona, aby wspaniale wyglądać w Twoim domu. Intensywne kolory oraz jasne, wyraziste źródło światła. Lightguide łączy w sobie elementy stylu vintage z nowoczesnym akcentem. Możesz kontrolować żarówkę Lightguide za pomocą aplikacji Philips Hue, komend głosowych lub inteligentnych akcesoriów. Żarówką z serii Lightguide można zarządzać przy pomocy smartfona lub tabletu, korzystając z aplikacji Philips Hue. Dodatkowo, po połączeniu z asystentami inteligentnego domu, takimi jak Amazon Alexa, Apple Home czy Asystent Google, możesz używać poleceń głosowych.

| Żywotność | 25 000 h |
| Klasa energetyczna | G |
| Strumień świetlny | 500 lm |
| Wysokość | 245 mm |
| Kompatybilność | Apple Home Google Home Amazon Alexa |
| Łączność | Zigbee Bluetooth |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa) |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Barwa światła | Biała RGB |
| Temperatura barwowa | 2000 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Gwint | E27 |
| Długość | 176 mm |





















