Zaawansowana lampa Philips Hue E27 G95
Lampa Philips Hue została stworzona, by efektownie wkomponować się w wystrój Twojego domu. Charakteryzuje się żywymi barwami i wyrazistym, jasnym światłem. Lightguide łączy styl vintage z nowoczesnym designem. Sterowanie lampą Lightguide można realizować za pomocą aplikacji Philips Hue, komend głosowych lub kompatybilnych urządzeń inteligentnego domu. Za pomocą smartfona lub tabletu, korzystając z aplikacji Philips Hue, można łatwo zarządzać oświetleniem. Dodatkowo, po sparowaniu z asystentami głosowymi takimi jak Amazon Alexa, Apple Home czy Google Assistant, można obsługiwać lampę głosowo.

| Żywotność | 50 000 h |
| Klasa energetyczna | G |
| Strumień świetlny | 500 lm |
| Wysokość | 209 mm |
| Kompatybilność | Apple Home Google Home Amazon Alexa |
| Łączność | Zigbee Bluetooth |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa) |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Barwa światła | Biała RGB |
| Temperatura barwowa | 2000 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Gwint | E27 |
| Długość | 140 mm |





