Philips Hue E27 ST72 - inteligentna żarówka
Żarówka Philips Hue została stworzona, aby idealnie komponować się w aranżacji Twojego domu. Intensywne kolory oraz jasne, wyraziste źródło światła. Lightguide łączy w sobie elementy stylu vintage z nowoczesnym akcentem. Do zarządzania żarówką Lightguide można wykorzystać aplikację Philips Hue, komendy głosowe lub inteligentne urządzenia. Żarówką z serii Lightguide można sterować za pomocą smartfona lub tabletu, korzystając z aplikacji Philips Hue. Istnieje również możliwość użycia poleceń głosowych po połączeniu z asystentami domowymi, takimi jak Amazon Alexa, Apple Home czy Asystent Google.

| Żywotność | 50 000 h |
| Klasa energetyczna | G |
| Strumień świetlny | 500 lm |
| Wysokość | 209 mm |
| Kompatybilność | Apple Home Google Home Amazon Alexa |
| Łączność | Zigbee Bluetooth |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa) |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Barwa światła | Biała RGB |
| Temperatura barwowa | 2000 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Gwint | E27 |
| Długość | 100 mm |





