Philips Hue White and color ambiance Taśma LED 5 metrów
Przekształć swoje wnętrze i atmosferę dzięki niesamowitym efektom świetlnym. Prosta w instalacji taśma LED Philips Hue Solo oferuje 1700 lumenów imponującego strumienia światła, który oświetli Twój dom. Taśma oświetleniowa z diodami LED RGBWW produkuje intensywne kolory oraz czyste białe światło. Została stworzona z myślą o bezpieczeństwie, co umożliwia łatwą interakcję z taśmą LED.

Sceny świetlne w Twoim domu
Odmień każde pomieszczenie
Zaprojektuj idealną atmosferę, niezależnie od tego, czy przyjmujesz gości, spędzasz czas z bliskimi, czy relaksujesz się wieczorem. Przyciemniaj, rozjaśniaj, wybór należy do Ciebie. Dodaj dowolny kolor do każdego pomieszczenia, nastroju i pory dnia. Stwórz odpowiednią atmosferę na każdą okazję, korzystając z oświetlenia podszafkowego.

Sterowanie oświetleniem według Twoich zasad
Z łatwością zmieniaj kolory, jasność i intensywność światła dzięki ponad 60 gotowym ustawieniom w aplikacji Philips Hue, która zdobyła wiele nagród. Proste w obsłudze akcesoria, takie jak ściemniacz czy czujnik ruchu, pozwalają na wygodną regulację oświetlenia dla wszystkich przebywających w pomieszczeniu. Połącz swoje oświetlenie z asystentami inteligentnego domu, takimi jak Amazon Alexa, Apple Home i Asystent Google, aby sterować taśmą oświetleniową za pomocą głosu.

Szybki montaż
Instalacja taśm oświetleniowych na różnych powierzchniach jest prosta, szybka i bezproblemowa. Wystarczy przykleić, podłączyć i korzystać. Od sufitu do podłogi — możesz przyciąć taśmy Solo, aby dopasować je do dowolnej przestrzeni. Pamiętaj: po przecięciu taśmy oświetleniowej nie można jej ponownie połączyć ani przedłużyć.

| Żywotność | 25 000 h |
| Strumień świetlny | 1700 lm |
| Typ | Zestaw |
| Dodatkowe informacje | Stopień ochrony IP20 |
| Kompatybilność | Apple Home Google Home Amazon Alexa |
| Moc | 20 W |
| Łączność | Bluetooth |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) |
| Barwa światła | RGB |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Długość | 5 m |
| Możliwość cięcia | Tak |
| Funkcje | Regulacja temperatury koloru Zmieniające się kolory (LED) Regulacja jasności |









