Philips Hue White ambiance Żarówka kulka E14 470 lm
Żarówka Philips Hue E14 umożliwia podłączenie najmniejszych lamp i opraw do inteligentnego systemu oświetlenia Philips Hue. Jest tak mała, że mieści się tam, gdzie inne, dłuższe żarówki E14 nie pasują. Model Luste doda każdemu wnętrzu szeroki wachlarz odcieni białego światła, tworząc przyjemną atmosferę w każdym zakątku domu.

Inteligentne oświetlenie w Twoim domu
Oświetlenie dopasowane do każdej chwili
Zaprojektuj idealną atmosferę w swoim wnętrzu: bogate, białe światło, które można błyskawicznie przyciemnić, zmieniając nastrój w kilka sekund. Rozpocznij dzień od chłodnego, jasnego światła, które doda energii na cały poranek. Po pracy zrelaksuj się w delikatnej, kojącej poświacie. Dobierz odpowiednie oświetlenie do każdej pory dnia i nastroju.

Łatwe sterowanie według własnych preferencji
Włączaj i wyłączaj światło, reguluj jego natężenie, twórz różne sceny świetlne i wiele więcej — wszystko za pomocą aplikacji Philips Hue. Żarówki współpracują bez problemu z dodatkowymi urządzeniami, takimi jak pilot Hue Dimmer switch czy przycisk Hue Smart button. Komendy głosowe umożliwiają sterowanie światłem za pomocą Amazon Alexa, Google Assistant lub Siri, zapewniając wygodę i pełną kontrolę.

Doskonałe do każdego wnętrza
Wszystkie inteligentne żarówki LED Philips Hue mają standardowe rozmiary i typ, dzięki czemu pasują do niemal każdej oprawy oświetleniowej. Wystarczy je wkręcić, aby od razu móc korzystać z funkcji przyciemniania, rozjaśniania i zmiany nastroju, bez konieczności dodatkowej konfiguracji.

| Żywotność | 50 000 h |
| Klasa energetyczna | F |
| Strumień świetlny | 470 lm |
| Wysokość | 77 mm |
| Kompatybilność | Apple Home Google Home Amazon Alexa |
| Moc | 5,1 W |
| Szerokość | 45 mm |
| Łączność | Zigbee Bluetooth |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Amazon Alexa, Microsoft Cortana, Apple HomeKit) |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności Zmiany kolorów Harmonogram pracy |
| Barwa światła | Biała |
| Temperatura barwowa | 2200 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Gwint | E14 |
| Długość | 45 mm |





















