Philips Hue White and color ambiance Żarówka MR16 GU5.3 400 lm
Zmień swoje standardowe reflektory na nowy poziom dzięki żarówkom Philips Hue MR16. Ta żarówka MR16, działająca na napięciu 12 V i posiadająca dwustykową konstrukcję, jest kompatybilna z większością dostępnych opraw, co pozwala na wprowadzenie inteligentnego, kolorowego oświetlenia do każdego zakątka Twojego domu. Pasuje do większości transformatorów.

Doskonałe do każdego wnętrza
Oświetlenie idealne na każdą okazję
W pomieszczeniach o różnorodnym przeznaczeniu korzystaj z białego światła z opcją przyciemniania, o temperaturach od ciepłej do zimnej. Szukasz czegoś więcej? Odkryj unikalne możliwości dzięki milionom kolorów z szerokiego asortymentu oświetlenia. Rozświetl poranek chłodnym i jasnym blaskiem, aby z energią rozpocząć każdy dzień. Po pracy zrelaksuj się w delikatnej, uspokajającej poświacie. Znajdź idealne światło na każdą porę dnia.

Zarządzanie w preferowany sposób
Możesz kontrolować oświetlenie za pomocą aplikacji Philips Hue, komend głosowych lub inteligentnych akcesoriów. Włączaj i wyłączaj światła, przyciemniaj i rozjaśniaj oświetlenie w pomieszczeniach, ustawiaj różne aranżacje świetlne i wiele więcej — wszystko za pośrednictwem aplikacji Philips Hue. Proste komendy głosowe pozwalają na sterowanie żarówkami przy użyciu Amazon Alexa, Asystenta Google lub Siri.

| Żywotność | 25 000 h |
| Klasa energetyczna | G |
| Strumień świetlny | 400 lm |
| Wysokość | 49 mm |
| Kompatybilność | Apple Home Google Home Amazon Alexa |
| Moc | 6,3 W |
| Szerokość | 50 mm |
| Łączność | Zigbee Bluetooth |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa) |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności Zmiany kolorów Harmonogram pracy |
| Barwa światła | Biała RGB |
| Temperatura barwowa | 2000 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 12 V |
| Gwint | GU5.3 |
| Kształt | Grzybek/Gruszka |
| Długość | 50 mm |





















