| Kolor | Czarny |
| Poziom hałasu | 30 - 35 dBA |
| Wysokość | 50 mm |
| Dodatkowe informacje | Regulacja wysokości podstawki Wyświetlacz LCD Uchwyt na telefon Udźwig do 3 kg System regulacji obrotów Regulacja nachylenia podstawki |
| Podświetlenie | RGB |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB 2.0 - 1 szt. |
| Zasilanie | USB |
| Kompatybilność z laptopami | 17,3" |
| Średnica wentylatora | 140 mm - 2 szt. |
| Materiały | Aluminium |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Prędkość obrotowa | 1500 obr./min. |

















