MSI MPG 341CQPX QD-OLED
Zobacz swoje zwycięstwo dzięki monitorowi gamingowemu MPG 341CQPX QD-OLED. Posiada on panel QD-LED z zakrzywieniem 1800R oraz rozdzielczość 3440x1440 (UWQHD). Oferuje również odświeżanie na poziomie 240 Hz oraz błyskawiczny czas reakcji wynoszący 0,03 ms (GTG). Technologia OLED Care 2.0 minimalizuje ryzyko wypalenia matrycy OLED. Dla graczy konsolowych MPG 341CQPX QD-OLED zapewnia porty HDMI 2.1 z przepustowością 48 Gb/s, obsługą 120 Hz, VRR oraz ALLM.

Żywy, wyraźny i immersyjny obraz
Szybszy niż kiedykolwiek
MPG 341CQPX QD-OLED jest wyposażony w matrycę z odświeżaniem 240 Hz, która osiąga czas reakcji nawet 0,03 ms (GTG). Dzięki temu zyskujesz niesamowitą płynność w dynamicznych grach, które wymagają pełnej koncentracji. Certyfikaty VESA dla ClearMR 13000 oraz DisplayHDR True Black 400 potwierdzają minimalizację rozmycia obrazu oraz uzyskanie prawdziwej czerni i ekstremalnie wysokiego kontrastu.

Niezrównane kolory
Technologia Quantum Dot umożliwia Ci doświadczenie doskonałego obrazu w palecie 1 miliarda kolorów, które są poprawiane dzięki inteligentnemu przetwarzaniu. Fabryczna kalibracja tego 10-bitowego panelu zapewnia precyzyjne odwzorowanie barw. Dzięki temu MPG 341CQPX QD-OLED oferuje pokrycie przestrzeni barw DCI-P3 na poziomie 99% oraz delta-E ≤ 2.

OLED Care 2.0
Nie musisz się martwić o wypalenie matrycy. MPG 341CQPX QD-OLED oferuje rozwiązania, które dbają o jej trwałość oraz optymalne chłodzenie. Grafenowa powłoka poprawia odprowadzanie ciepła bez potrzeby stosowania wentylatorów. Automatyczna detekcja ramek, paska zadań i logotypów zmienia jasność wybranych obszarów, aby zapobiegać nadmiernemu zużyciu ekranu przez statyczne obrazy.

Również dla graczy konsolowych
Z myślą o miłośnikach gier nie tylko na PC, MSI wzbogaciło model MPG 341CQPX QD-OLED o wiele dodatkowych funkcji. HDMI 2.1 z pełną przepustowością 48 Gb/s wspiera częstotliwość odświeżania 120 Hz oraz tryb HDR. VRR zmniejsza problem zrywów obrazu w rozdzielczości QHD, a ALLM ustawia optymalne opóźnienia dla płynnej i bezlagowej rozgrywki. Funkcja CEC umożliwia m.in. wybudzanie ekranu za pomocą kontrolera konsoli.

Niezwykłe funkcje
Adaptive Sync
Synchronizując odświeżanie monitora z liczbą klatek generowanych przez GPU, technologia Adaptive Sync eliminuje zrywanie obrazu. Dzięki temu zapewnia Ci płynny i wolny od artefaktów obraz, pozwalając w pełni cieszyć się grą.
Aplikacja Gaming Intelligence
Z pomocą tego intuicyjnego oprogramowania łatwo skonfigurujesz swój monitor. Wszystko to przy użyciu myszki i klawiatury, bez potrzeby korzystania z przycisków na obudowie. Dzięki skrótom szybko przełączysz ustawienia w każdej grze.
Ochrona oczu
Zachowując realistyczne kolory, monitor ogranicza ilość niebieskiego światła docierającego do Twoich oczu, co zmniejsza ich zmęczenie. Specjalna matowa powłoka redukuje odblaski, pozwalając w pełni skupić się na grze.
Łączność USB
Zintegrowany hub USB ułatwia podłączanie akcesoriów bezpośrednio do monitora. Wbudowany port USB-C umożliwia nie tylko przesyłanie obrazu w trybie DisplayPort Alt, ale także ładowanie podłączonych urządzeń z mocą do 98 W.
Przełącznik KVM
Grasz i pracujesz na tym samym stanowisku? Wbudowany w monitor przełącznik KVM umożliwia łatwe przełączanie się pomiędzy urządzeniami i korzystanie z tego samego zestawu klawiatury, myszy oraz monitora.
Wygodna obsługa
Aby zapewnić użytkownikom jeszcze większą wygodę w obsłudze monitora, 5-kierunkowy joystick został przeniesiony na środek dolnej części ekranu. Umiejscowienie elementów sterujących z tyłu zapewnia estetyczny wygląd całego urządzenia.
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | QD-OLED |
| Format obrazu | 21:9 |
| Wielkość plamki | 0,232 x 0,232 mm |
| Kontrast statyczny | 1 500 000:1 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 50 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 427 mm |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 100 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB-A -> USB-B Akcesoria montażowe Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Zakrzywienia ekranu - 1800R Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Funkcja Picture-in-Picture (PIP) |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy Do domu i biura (Home Office) |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 34,18" |
| Złącza | USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. HDMI 2.1 - 2 szt. DisplayPort 1.4a - 1 szt. USB 2.0 Typu-B - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 240 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| Czas reakcji | 0,03 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | Adobe RGB: 97,8% DCI-P3: 99,3% sRGB: 139,1% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR 400 Certyfikat Display HDR True Black 400 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |

























































