Monitor gamingowy MSI MAG 321CUP
Zaprojektowany z myślą o zwycięstwie, monitor MSI MAG 321CUP otworzy przed Tobą nowy wymiar gamingu. Dzięki nowoczesnym technologiom oferuje niezwykle płynne doświadczenia w grach, wydobywając z nich to, co najlepsze. MSI MAG 321CUP zachwyca doskonałą jakością obrazu w szczegółowej rozdzielczości 4K UHD oraz agresywnym wyglądem. Graj intensywnie i reaguj sprawnie – zyskujesz przewagę.

Wyobraź sobie swoje zwycięstwo
Piękno tkwi w szczegółach
Niezwykłą szczegółowość i dynamikę obrazu odkryjesz dzięki wyświetlaczowi 4K Ultra HD. Czterokrotnie większa liczba pikseli w porównaniu do rozdzielczości Full HD zapewnia, że dostrzeżesz nawet najdrobniejsze detale. W efekcie filmy, gry oraz prace związane z obróbką zdjęć ujawnią przed Tobą zupełnie nową jakość.

Płynna rozgrywka
Ten monitor wyróżnia się częstotliwością odświeżania wynoszącą 180 Hz oraz czasem reakcji na poziomie 1 ms. Dzięki tym parametrom, panel ten oferuje znaczące korzyści w grach, które zawierają szybkie, dynamiczne sceny. Dotyczy to produkcji z gatunku FPS (First Person Shooter), wszelkiego rodzaju bijatyk, symulacji wyścigów, strategii czasu rzeczywistego oraz gier sportowych. Tego typu gry wymagają odwzorowania bardzo szybkich i precyzyjnych ruchów na ekranie, co mogą zapewnić jedynie wyjątkowo wysokie częstotliwości odświeżania oraz niskie czasy reakcji matrycy.

Komfort dla Twoich oczu
Ekran standardowego monitora podczas normalnej pracy migocze z częstotliwością około 200 razy na sekundę. To migotanie, przy dłuższym użytkowaniu, prowadzi do zmęczenia oczu. Technologia MSI Anti-Flicker, ograniczająca migotanie wyświetlacza, zapewnia użytkownikom znacznie większy komfort korzystania z monitora. Dodatkowo, zmniejszenie całkowitej ilości niebieskiego światła emitowanego przez monitor pozwala graczom na dłuższe sesje bez zmęczenia wzroku.

Perfekcyjna synchronizacja
Monitor MAG 321CUP korzysta z technologii AMD FreeSync Premium, która zapewnia płynne wyświetlanie obrazu generowanego przez grę. Działanie technologii AMD FreeSync Premium polega na synchronizacji częstotliwości odświeżania monitorów z liczbą klatek generowanych przez procesor graficzny AMD, eliminując efekty rozdarcia lub zacinania się obrazu.

Twój sojusznik na każdym froncie
Inteligentny celownik
W Inteligentnym Celowniku, punkt celowniczy automatycznie zmienia kolor, co sprawia, że jest zawsze widoczny. Eliminuje to sytuacje, w których kolor kropki celowniczej mógłby zlewać się z tłem, co stanowiłoby problem przy celowaniu.
Technologia AI Vision
Innowacyjna technologia AI Vision nie tylko ujawnia szczegóły ukryte w ciemnych obszarach ekranu, ale także zwiększa ogólną jasność i nasycenie kolorów, dodając blasku Twojej rozgrywce.
Lupa celownicza
Optix Scope to narzędzie, które pozwoli Ci szybciej reagować na zamiary przeciwnika. Wbudowana lupa celownicza oferuje wielostopniowe powiększanie za pomocą klawiszy skrótów, co ułatwia eliminację wroga.
Obsługa funkcji VRR
W trybie umożliwiającym wygodną współpracę z konsolami do gier, MSI Console Mode, monitor obsługuje funkcję VRR z optymalizacją rozdzielczości 1440P. Ciesz się rozgrywkami bez efektu rozdarcia ekranu w rozdzielczości 1440P, nie obniżając jakości wyświetlanego obrazu.
Funkcja HDMI CEC
W monitorze wprowadzono obsługę funkcji HDMI™ CEC (Consumer Electronics Control). Dzięki wbudowanej technologii HDMI™ CEC, po podłączeniu kontrolerów konsol PlayStation lub Switch, mogą one służyć do przełączania ekranu w różne tryby wyświetlania, dostosowane do potrzeb różnych urządzeń.
Tryb ALLM
Tryb automatycznego niskiego opóźnienia automatycznie ustawia optymalne opóźnienie, aby zapewnić płynne, pozbawione opóźnień i nieprzerwane oglądanie oraz interakcję.
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,181 x 0,181 mm |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 33 W |
| Wysokość (z podstawą) | 534 mm |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Szerokość | 711 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz |
| Dodatkowe informacje | Zakrzywienia ekranu - 1500R Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Funkcja Picture-in-Picture (PIP) Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. HDMI 2.1 - 2 szt. DisplayPort 1.4a - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 160 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ Premium FreeSync Premium |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | Adobe RGB: 90% DCI-P3: 91% sRGB: 114,8% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR 400 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Wbudowany kalibrator | Nie |









