MSI MAG 271QPX QD-OLED E2
Przypomnij sobie swoje osiągnięcie, które zdobyłeś dzięki monitorowi gamingowemu MAG 271QPX QD-OLED E2. Posiada on nowoczesny panel QD-OLED o rozdzielczości 2560x1440 (WQHD) oraz częstotliwości odświeżania 240 Hz, charakteryzujący się niezwykle krótkim czasem reakcji matrycy wynoszącym 0,03 ms (GtG). Technologia OLED Care 2.0 minimalizuje ryzyko wypalenia ekranu OLED. Dla graczy korzystających z konsol, monitory z serii MAG 271QPX QD-OLED E2 oferują porty HDMI 2.1 z przepustowością 48 Gbit/s, obsługę 120 Hz odświeżania oraz zgodność z funkcjami VRR (Variable Refresh Rate) i ALLM (Auto Low Latency Mode).

Żywy, wyraźny i immersyjny obraz
Szybszy niż kiedykolwiek wcześniej
Nowe monitory gamingowe z serii QD-OLED są wyposażone w najnowsze panele QD-OLED. Układ subpikseli poprawia wrażenia wizualne, oferując znacznie ostrzejsze obrazy, lepsze odwzorowanie detali oraz wyraźniejszy, bardziej czytelny tekst. MAG 271QPX QD-OLED E2 ma matrycę z odświeżaniem 240 Hz, osiągającą czas reakcji nawet 0,03 ms (GTG). Dzięki temu zyskujesz niesamowitą płynność w dynamicznych grach, które wymagają pełnej koncentracji. Certyfikaty VESA dla ClearMR 13000 oraz DisplayHDR True Black 400 zapewniają redukcję rozmycia obrazu oraz uzyskanie prawdziwej czerni i ekstremalnie wysokiego kontrastu.

Niezrównane kolory
Technologia kropek kwantowych Quantum Dot umożliwia Ci doświadczenie doskonałego obrazu w palecie 1 miliarda kolorów, wzbogacanych przez inteligentne przetwarzanie. Fabryczna kalibracja tego 10-bitowego panelu zapewnia precyzyjne odwzorowanie kolorów. Dzięki temu MAG 271QPX QD-OLED E2 oferuje pokrycie przestrzeni barw DCI-P3 na poziomie 99% oraz współczynnik różnicy koloru delta-E ≤ 2.

OLED Care 2.0
Nie musisz się martwić o wypalenie matrycy. MAG 271QPX QD-OLED E2 oferuje rozwiązania, które dbają o jej trwałość oraz optymalne chłodzenie. Grafenowa powłoka poprawia odprowadzanie ciepła bez potrzeby stosowania wentylatorów. Automatyczne skanowanie granic, paska zadań i różnych logotypów zmniejsza jasność wybranych obszarów, aby zapobiec nadmiernemu zużyciu ekranu przez statyczne obrazy.

Również dla graczy konsolowych
Z myślą o miłośnikach gier na konsolach, MSI wzbogaciło model MAG 271QPX QD-OLED E2 o szereg dodatkowych funkcji. HDMI 2.1 z pełną przepustowością 48 Gp/s obsługuje częstotliwość odświeżania 120 Hz oraz tryb HDR. VRR (zmienna częstotliwość odświeżania) eliminuje problem zrywów obrazu przy rozdzielczości 1440p, a ALLM ustawia optymalne opóźnienia dla płynnej i bezlagowej rozgrywki, natomiast funkcja CEC umożliwia m.in. wybudzanie ekranu lub przełączanie trybów za pomocą kontrolera konsoli.

Niezwykłe funkcje
Adaptive Sync
Synchronizując odświeżanie monitora z liczbą klatek generowanych przez GPU, technologia Adaptive Sync minimalizuje zrywy obrazu. Dzięki temu zapewnia Ci płynny i wolny od artefaktów obraz, co pozwala w pełni cieszyć się grą.
Aplikacja Gaming Intelligence
Z pomocą tego intuicyjnego oprogramowania łatwo skonfigurujesz swój monitor. Wszystko to przy użyciu myszki i klawiatury, bez potrzeby korzystania z przycisków na obudowie. Dzięki skrótom szybko przełączysz ustawienia w każdej grze.
Ochrona Twoich oczu
Zachowując realistyczne kolory, monitor ogranicza ilość niebieskiego światła docierającego do Twoich oczu, co zmniejsza ich zmęczenie. Specjalna matowa powłoka redukuje odblaski, pozwalając w pełni skupić się na grze.
Wygodna obsługa
Aby zapewnić użytkownikom jeszcze większą wygodę w obsłudze monitora, 5-kierunkowy joystick został przeniesiony na środek dolnej części ekranu. Umiejscowienie elementów sterujących z tyłu zapewnia estetyczny wygląd całego urządzenia.
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | QD-OLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,229 x 0,229 mm |
| Kontrast statyczny | 1 500 000:1 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 40 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 416 mm |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 110 mm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Szerokość | 609 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający Akcesoria montażowe Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Crosshair Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Tryb konsoli |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 26,5" |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. HDMI 2.1 - 2 szt. DisplayPort 1.4a - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 240 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Czas reakcji | 0,03 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 99% sRGB: 138% Adobe RGB: 98% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR True Black 400 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |

























































