MSI PRO MP273U
Zwiększ pole widzenia i popraw swoją efektywność dzięki 27-calowemu monitorowi MSI PRO MP273U z rozdzielczością 4K. Priorytetem jest Twoje dobre samopoczucie, dlatego technologia EyesErgo redukuje zmęczenie oczu, dbając o ich zdrowie i komfort pracy. Ulepsz wizualne doznania i wydajność, korzystając z bezproblemowej współpracy sprzętu i oprogramowania.

Miejsce Twojej pracy
Zobacz więcej
27-calowa matryca o rozdzielczości 3840 x 2160 (UHD) umożliwia wygodne wykonywanie wielu zadań jednocześnie, powiększając przestrzeń roboczą. Na monitorze PRO MP273U wyświetlisz więcej informacji naraz, co poprawia czytelność i komfort pracy. Szeroka gama barw zapewnia żywe i naturalne obrazy. Panel IPS z szerokimi kątami widzenia 178 stopni gwarantuje doskonałe kolory niezależnie od kąta patrzenia.

Twój komfort z EyesErgo
Zadbaj o swoje zdrowie i samopoczucie podczas pracy, korzystając z ergonomicznej konstrukcji monitora PRO MP273U oraz funkcji ochrony oczu. Redukcja migotania, niebieskiego światła i odblasków zapewni komfort nawet podczas długich godzin spędzonych przed ekranem. Funkcja Eye-Q Check umożliwi Ci samodzielne sprawdzenie stanu wzroku i dostosowanie stanowiska do optymalnej pozycji. Regulacja nachylenia ekranu pozwala na łatwe ustawienie go według własnych potrzeb.

Zgodność z VESA
Monitor jest kompatybilny z uchwytami VESA, co umożliwia montaż na ścianie lub na biurku według własnych preferencji.
Wbudowane głośniki
Podczas spotkań i prezentacji możesz korzystać z wbudowanych głośników, eliminując konieczność używania słuchawek.
Miejsce na akcesoria
W podstawie monitora znajduje się wycięcie, w którym możesz umieścić smartfon, aby mieć go zawsze pod ręką i w zasięgu wzroku.
Pełen zestaw portów
Dwa porty HDMI i jeden DisplayPort pozwalają na podłączenie różnych urządzeń bez problemu.
MSI Power Link
Funkcja Power Link, obsługiwana przez HDMI CEC, umożliwia włączenie komputera MSI mini-PC jednym naciśnięciem przycisku na monitorze.
PIP i PBP
Korzystaj z wielu źródeł obrazu na jednym ekranie, dzięki funkcjom Picture-in-Picture i Picture-by-Picture.
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | F |
| Monitor bezramkowy | Tak |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 2.0b - 2 szt. DisplayPort 1.4a - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Czas reakcji | 4 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 75 x 75 mm |
| HDR | HDR ready |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Wbudowany kalibrator | Nie |





















































