Monitor gamingowy MSI MAG 27CQ6PF
Zjawiskowy wygląd oraz niezwykle szeroka funkcjonalność – to sprawia, że monitor MSI MAG 27CQ6PF staje się narzędziem, które pozwoli Ci na nowo odkryć świat gier. Solidna budowa w połączeniu z panelem Rapid VA WQHD zapewnia doskonałe wrażenia z rozgrywki w każdym calu. Intensywne kolory, najdrobniejsze detale oraz błyskawiczny czas reakcji to cechy, które pomogą Ci osiągnąć sukces na wirtualnych polach bitew. Odkryj gamingowy monitor MSI MAG 27CQ6PF.

Dominacja na cyfrowym polu bitwy
Zobacz wyraźnie każdą chwilę
Gamingowy monitor MSI został wyposażony w panel WQHD, który obsługuje rozdzielczości do 2560x1440 pikseli. Ten panel o proporcjach 16:9 umożliwia graczom szersze pole widzenia w grach w porównaniu do standardowych monitorów FHD, co przekłada się na znacznie bardziej immersyjne doświadczenia. Wyświetlacz Rapid VA oferuje czas reakcji matrycy wynoszący 0,5 milisekundy, co znacząco redukuje efekt rozmycia obrazu. Krystalicznie czysty obraz z pewnością zapewni Ci znaczną przewagę nad rywalami, umożliwiając podejmowanie precyzyjnych decyzji w najbardziej dynamicznych grach.

Szybki i dynamiczny obraz
Monitor ten wyróżnia się częstotliwością odświeżania wynoszącą 180 Hz oraz czasem reakcji 0,5 milisekundy (GtG, min.) matrycy typu Rapid VA. Dzięki tym parametrom, panel ten oferuje istotne korzyści w grach, które zawierają szybkie, dynamiczne akcje, takich jak FPS (First Person Shooter), różnego rodzaju bijatyki, symulacje wyścigów, strategie czasu rzeczywistego czy gry sportowe. Tego typu produkcje wymagają odwzorowania bardzo szybkich i precyzyjnych ruchów na ekranie, co mogą zapewnić jedynie wyjątkowo wysokie częstotliwości odświeżania oraz niskie czasy reakcji matrycy. Dzięki nim, gracz ma możliwość łatwego pokonania przeciwników podczas rozgrywki.

Technologia Eye Care
Ekran standardowego monitora podczas normalnej pracy migocze z częstotliwością około 200 razy na sekundę. To migotanie, przy dłuższym użytkowaniu, prowadzi do zmęczenia oczu. Technologia MSI Anti-Flicker, ograniczająca migotanie wyświetlacza, zapewnia użytkownikom znacznie większy komfort korzystania z monitora. Dzięki temu można go używać przez dłuższy czas bez nadwyrężania wzroku. Monitory MSI, certyfikowane przez TÜV Rheinland®, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zminimalizować efekt zmęczenia oczu spowodowany nadmierną emisją niebieskiego światła przez ekran. Zmniejszenie całkowitej ilości niebieskiego światła generowanego przez monitor pozwala graczom na dłuższe prowadzenie rozgrywek bez uczucia zmęczenia oczu.

Przewaga po Twojej stronie
Technologia True Color
W porównaniu do standardowych paneli, gamingowe monitory MSI odwzorowują znacznie szerszą gamę kolorów. Dzięki temu, podczas gry, kolory oraz detale sceny są znacznie lepiej odwzorowane, co sprawia, że obraz na ekranie jest wyraźny i wygląda bardziej realistycznie.
Inteligentny celownik
W Inteligentnym Celowniku, punkt celowniczy automatycznie zmienia kolor, co sprawia, że jest on zawsze widoczny. Eliminuje to sytuacje, w których kolor kropki celowniczej mógłby zlewać się z tłem, co stanowiłoby problem przy celowaniu.
Technologia AI Vision
Nowa technologia AI Vision potrafi nie tylko ujawniać szczegóły ukryte w ciemnych obszarach ekranu, ale także zwiększać ogólną jasność oraz nasycenie kolorów, dodając blasku Twojej rozgrywce.
Obsługa funkcji VRR
W trybie umożliwiającym wygodną współpracę z konsolami do gier, MSI Console Mode, monitor obsługuje funkcję VRR z optymalizacją rozdzielczości 1440P. Ciesz się rozgrywkami bez efektu rozrywania ekranu w rozdzielczości 1440P, nie obniżając jakości wyświetlanego obrazu.
Funkcja HDMI CEC
W monitorze wprowadzono obsługę funkcji HDMI™ CEC (Consumer Electronics Control). Dzięki wbudowanej technologii HDMI™ CEC, po podłączeniu do monitora kontrolerów konsol PlayStation lub Switch, kontrolery te mogą służyć do przełączania ekranu w różne tryby wyświetlania, które zostały dostosowane do potrzeb różnych urządzeń.
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, Rapid VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Wysokość (z podstawą) | 451 mm |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Szerokość | 610 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Zakrzywienia ekranu - 1500R Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0b - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Czas reakcji | 0,5 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 101% Adobe RGB: 105% DCI-P3: 80% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR ready |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |
| Wbudowany kalibrator | Nie |

























































