Monitor gamingowy MSI MAG 27CQ6F
Szybkość reakcji na to, co dostrzegasz, często wpływa na wynik rywalizacji. Z monitorem MSI MAG 27CQ6F zyskasz cenne ułamki sekund, które mogą przesądzić o zwycięstwie. Ekstremalnie krótki czas reakcji matrycy zapewnia doskonałą płynność obrazu, co pozwoli Ci na precyzyjniejsze celowanie. Dodatkowo, znakomite kolory oraz dynamika wyświetlania sprawią, że zanurzysz się w grze całkowicie.

Zyskaj przewagę
Szczegóły mają znaczenie
Monitor gamingowy MSI został wyposażony w panel WQHD, obsługujący rozdzielczości do 2560x1440 pikseli. Ten ekran o proporcjach 16:9 umożliwia graczom szerszy widok w grach w porównaniu do standardowych monitorów FHD, co przekłada się na znacznie bardziej immersyjne doświadczenia. Wyświetlacz Rapid VA zapewnia ultraszybki czas reakcji matrycy wynoszący 0,5 milisekundy (GtG, min.), co znacząco redukuje efekt rozmycia obrazu. Przejrzysty obraz z pewnością da Ci znaczną przewagę nad rywalami, umożliwiając podejmowanie precyzyjnych decyzji w najbardziej dynamicznych grach.

Płynność w grze
Monitor ten oferuje częstotliwość odświeżania na poziomie 180 Hz oraz czas reakcji wynoszący 0,5 milisekundy (GtG, min.) matrycy Rapid VA. Dzięki tym parametrom, panel ten przynosi znaczące korzyści w grach z szybkim tempem akcji, takich jak FPS (First Person Shooter), bijatyki, symulacje wyścigów, strategie czasu rzeczywistego oraz gry sportowe. Monitor MAG 27CQ6F obsługuje technologię FreeSync, która zapewnia płynne wyświetlanie obrazu generowanego przez Twoją grę. Działa to poprzez synchronizację częstotliwości odświeżania monitora z liczbą klatek generowanych przez procesor graficzny AMD, eliminując efekty rozdarcia i zacinania się obrazu.

Żywe kolory
W porównaniu do standardowych paneli, gamingowe monitory MSI oferują znacznie szerszą gamę kolorów. Dzięki temu, podczas gry, kolory i detale sceny są lepiej odwzorowane, co sprawia, że obraz na ekranie jest wyraźny i bardziej realistyczny. Monitory MSI korzystają z technologii HDR, co pozwala na uzyskanie obrazu o większej ilości detali oraz szerszej palecie kolorów, zbliżonego do tego, co postrzega ludzkie oko.

Narzędzia wspierające Twoją grę
Inteligentny celownik
W Inteligentnym Celowniku, punkt celowniczy automatycznie zmienia kolor, co zapewnia jego widoczność w każdej sytuacji. Dzięki temu unika się problemów, gdy kolor kropki celowniczej zlewa się z tłem, co mogłoby utrudniać celowanie.
Technologia AI Vision
Innowacyjna technologia AI Vision potrafi nie tylko ujawniać detale w ciemnych obszarach ekranu, ale także zwiększać ogólną jasność oraz nasycenie kolorów, dodając blasku Twojej rozgrywce.
Obsługa VRR
W trybie MSI Console Mode, monitor wspiera funkcję VRR z optymalizacją rozdzielczości 1440P, co umożliwia komfortową współpracę z konsolami do gier. Ciesz się płynnością rozgrywki w rozdzielczości 1440P bez obniżania jakości wyświetlanego obrazu.
Funkcja HDMI™ CEC
Monitor obsługuje funkcję HDMI™ CEC (Consumer Electronics Control). Dzięki tej technologii, po podłączeniu kontrolerów konsol PlayStation lub Switch, można nimi przełączać ekran w różne tryby wyświetlania, dostosowane do potrzeb różnych urządzeń.
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, Rapid VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Wysokość (z podstawą) | 452 mm |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Szerokość | 610 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Zakrzywienia ekranu - 1500R Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0b - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Czas reakcji | 0,5 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 105% Adobe RGB: 80% DCI-P3: 80% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR ready |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Wbudowany kalibrator | Nie |



















































