MSI PRO MP273QP E2
Odkryj szerszy widok i zwiększ swoją efektywność dzięki 27-calowemu monitorowi MSI PRO MP273QP E2 o rozdzielczości WQHD. Twoje zdrowie jest dla nas priorytetem, a technologia EyesErgo redukuje zmęczenie oczu dzięki zastosowaniu technologii ochrony wzroku oraz ergonomicznej budowie. Podnieś swoje wrażenia wizualne i wydajność pracy dzięki płynnej integracji sprzętu i oprogramowania.

Twoje biuro
Zobacz więcej
27-calowy ekran oraz rozdzielczość 2560 x 1440 (WQHD) sprzyjają efektywnej pracy wielozadaniowej, umożliwiając powiększenie przestrzeni roboczej. Wyświetlaj więcej informacji na monitorze PRO MP273QP E2, a także ciesz się lepszą czytelnością dzięki kontrastowi 1300:1 oraz wsparciu dla DisplayHDR 400. Szeroka gama kolorów zapewnia bardziej realistyczne i żywe obrazy. Panel IPS z szerokimi kątami widzenia 178 stopni pozwala na podziwianie doskonałych kolorów z każdej perspektywy.

Twój komfort z EyesErgo
Zoptymalizuj swoje samopoczucie oraz zdrowie podczas pracy dzięki ergonomicznemu projektowi monitora PRO MP273QP E2 oraz funkcjom ochrony wzroku. Eliminacja migotania, niebieskiego światła oraz odblasków zapewni Twoim oczom komfort przez długie godziny. Funkcja Eye-Q Check umożliwia samodzielne sprawdzenie stanu wzroku w trakcie pracy i dostosowanie stanowiska do optymalnej pozycji. Regulacja nachylenia, wysokości, obrotu i orientacji ekranu ułatwia znalezienie idealnego ustawienia.

Funkcje dla Twojej wygody
Zgodność z VESA
Dzięki zgodności monitora z systemem montażu VESA masz możliwość korzystania z uchwytów ściennych lub biurkowych.
Wbudowane głośniki
Zyskaj większą swobodę podczas spotkań bez potrzeby używania słuchawek, dzięki wbudowanym głośnikom.
Miejsce na akcesoria
W podstawie monitora znajduje się wycięcie, w którym możesz umieścić swój smartfon, aby mieć go zawsze w zasięgu wzroku.
Kompletny zestaw portów
Dzięki dwóm portom HDMI oraz jednemu DisplayPort możesz podłączyć do monitora praktycznie każde urządzenie.
Miejsce dla Mini-PC
W podstawie monitora znajduje się dedykowane miejsce do zamontowania niewielkiego komputera Mini-PC, co ułatwia organizację przestrzeni roboczej.
PIP i PBP
Korzystaj z treści z różnych źródeł na jednym ekranie jednocześnie, dzięki funkcjom Picture-in-Picture oraz Picture-by-Picture.
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Tuner TV | Nie |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 3W |
| Monitor bezramkowy | Tak |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | DisplayPort 1.2a - 1 szt. HDMI 2.0b - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~45° (w lewo) ~45° (w prawo) |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |

























































