MSI PRO MP275Q
Odkryj szerszy widok i zwiększ swoją efektywność dzięki 27-calowemu monitorowi MSI PRO MP275Q o rozdzielczości WQHD. Twoje zdrowie jest dla nas priorytetem, a technologia EyesErgo redukuje zmęczenie oczu dzięki zastosowaniu technologii ochrony wzroku oraz ergonomicznej konstrukcji. Podnieś swoje wrażenia wizualne i wydajność pracy na wyższy poziom dzięki bezproblemowej integracji sprzętu i oprogramowania.

Twoje biuro
Zobacz więcej
27-calowa matryca oraz rozdzielczość 2560 x 1440 (WQHD) sprzyjają efektywnej pracy wielozadaniowej, umożliwiając zwiększenie przestrzeni roboczej. Wyświetlaj więcej informacji na monitorze PRO MP275Q jednocześnie, ciesząc się lepszą czytelnością. Szeroka gama kolorów zapewnia bardziej realistyczne i żywe obrazy. Panel IPS z szerokimi kątami widzenia 178 stopni pozwala na podziwianie doskonałych kolorów z każdej perspektywy. Ciesz się płynnymi konferencjami online oraz idealnymi filmami dzięki odświeżaniu ekranu 100 Hz i opóźnieniom na poziomie 1 ms MPRT.

Twój komfort z EyesErgo
Zoptymalizuj swoje samopoczucie oraz zdrowie podczas pracy dzięki ergonomicznemu projektowi monitora PRO MP275Q oraz funkcjom ochrony wzroku. Eliminacja migotania, niebieskiego światła oraz odblasków zapewni Twoim oczom komfort przez długie godziny. Funkcja Eye-Q Check umożliwia samodzielne sprawdzenie stanu wzroku w trakcie pracy i dostosowanie stanowiska do optymalnej pozycji. Regulacja nachylenia ekranu ułatwia znalezienie idealnego ustawienia.

Funkcje dla Twojej wygody
Zgodność z VESA
Dzięki zgodności monitora z systemem montażu VESA masz możliwość korzystania z uchwytów ściennych lub biurkowych.
Wbudowane głośniki
Zyskaj większą swobodę podczas spotkań bez potrzeby używania słuchawek, dzięki wbudowanym głośnikom.
Miejsce na akcesoria
W podstawie monitora znajduje się wycięcie, w którym możesz umieścić swój smartfon, aby mieć go zawsze w zasięgu wzroku.
Kompletny zestaw portów
Dzięki dwóm portom HDMI oraz jednemu DisplayPort możesz podłączyć do monitora praktycznie każde urządzenie.
Dostosuj go do siebie
Zmień kąt nachylenia ekranu monitora, aby jeszcze lepiej dopasować go do siebie i swojego miejsca pracy.
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Kontrast statyczny | 1300:1 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Wysokość (z podstawą) | 456 mm |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Szerokość | 614 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Kabel zasilający |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy Do domu i biura (Home Office) |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort 1.2a - 1 szt. HDMI 2.0b - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 100% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR ready |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |



























































