MSI MAG 27C6X
Zobraz swoje zwycięstwo na ekranie gamingowym MAG 27C6X. Wyposażony w panel VA Full HD z odświeżaniem do 250 Hz (OC) i czasem reakcji 1 ms MPRT, zapewnia wyjątkową płynność obrazu. Technologia Adaptive-sync automatycznie dostosowuje odświeżanie do karty graficznej, gwarantując gładkie i bez zakłóceń rozgrywki.

Niezrównany obraz w grach
Bezproblemowa rozgrywka
MAG 27C6X posiada matrycę VA z odświeżaniem do 250 Hz (OC), która osiąga czas reakcji nawet 1 ms. Dzięki temu dynamiczne sceny w grach będą wyglądały niezwykle płynnie, a Ty zyskasz pełną kontrolę nad rozgrywką. Monitor MSI dla e-sportu charakteryzuje się także szerszym pokryciem gamy kolorów, co przekłada się na bardziej realistyczny i wyrazisty obraz.

Idealny także dla konsolowców
Z myślą o użytkownikach korzystających z konsol, MSI dodało do modelu MAG 27C6X szereg funkcji. Port HDMI 2.0b o przepustowości 48 Gb/s obsługuje odświeżanie do 120 Hz i tryb HDR. Funkcja VRR (zmienna częstotliwość odświeżania) eliminuje szarpanie obrazu przy rozdzielczości 1080p, a CEC umożliwia sterowanie ekranem lub zmianę trybów za pomocą kontrolera konsoli.

Niezwykłe funkcje
Adaptive Sync
Ta technologia synchronizuje odświeżanie monitora z liczbą klatek generowanych przez kartę graficzną, co minimalizuje szarpanie obrazu. Efektem jest płynny, bez zakłóceń obraz, który pozwala w pełni cieszyć się rozgrywką.
Dbaj o wzrok
Monitor, zachowując naturalne kolory, redukuje migotanie i emisję niebieskiego światła, co zmniejsza zmęczenie oczu podczas długich sesji grania czy pracy.
AI Vision
Inteligentny system poprawia jasność i nasycenie kolorów, dzięki czemu lepiej dostrzegasz szczegóły nawet w ciemnych obszarach obrazu.
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Wysokość (z podstawą) | 452 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Szerokość | 610 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Kabel zasilający |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Dodatkowe informacje | Zakrzywienia ekranu - 1500R |
| Złącza | DisplayPort 1.2a - 1 szt. HDMI 2.0b - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% Adobe RGB: 80% DCI-P3: 77% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR ready |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy Do domu i biura (Home Office) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 240 Hz 250 Hz - OC |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |

















































