MSI MAG 27C6PF
Zobacz swoje zwycięstwo dzięki monitorowi gamingowemu MAG 27C6PF. Posiada on panel Rapid VA Full HD z odświeżaniem wynoszącym aż 180 Hz oraz czasem reakcji na poziomie 0,5 ms (GTG). Dzięki wbudowanej technologii Adaptive-sync, monitor synchronizuje odświeżanie z GPU, co zapewnia niezwykle płynne doświadczenia w grach.

Niezrównany obraz w każdej grze
Czysta i płynna rozgrywka
MAG 27C6PF został wyposażony w matrycę Rapid VA z odświeżaniem 180 Hz, co pozwala na osiągnięcie czasu reakcji nawet 0,5 ms. Dzięki temu zyskujesz niesamowitą płynność w dynamicznych grach, które wymagają pełnej koncentracji. Ten monitor e-sportowy MSI oferuje również szersze pokrycie gamy kolorów niż standardowe modele, co skutkuje bardziej realistycznym i wyrazistym obrazem.

Również dla konsol
Dla miłośników gier na innych platformach, MSI wzbogaciło model MAG 27C6PF o szereg dodatkowych funkcji. Port HDMI 2.0b zapewnia pełną przepustowość 48 Gb/s oraz obsługuje odświeżanie 120 Hz. VRR (zmienna częstotliwość odświeżania) minimalizuje problem zacinania obrazu w rozdzielczości 1080p, a funkcja CEC umożliwia m.in. włączanie ekranu lub przełączanie trybów za pomocą kontrolera konsoli.

Funkcje dla Twojej wygody
Adaptive Sync
Synchronizując odświeżanie monitora z liczbą klatek generowanych przez GPU, technologia Adaptive Sync eliminuje zjawisko tearingu. Dzięki temu zapewnia Ci gładki i wolny od artefaktów obraz, co pozwala w pełni cieszyć się grą.
Ochrona oczu
Zachowując naturalne kolory, monitor redukuje migotanie oraz ilość niebieskiego światła docierającego do Twoich oczu, co zmniejsza ich zmęczenie.
AI Vision
Inteligentna technologia podnosi ogólny poziom jasności oraz nasycenia kolorów, umożliwiając lepsze dostrzeganie detali w ciemności.
| Rodzaj matrycy | LED, Rapid VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Wysokość (z podstawą) | 548 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Czas reakcji | 0,5 ms (GTG Min.) |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Kabel zasilający |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort 1.2a - 1 szt. HDMI 2.0b - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | Adobe RGB: 78% sRGB: 93% DCI-P3: 73% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR ready |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Nie Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy Do domu i biura (Home Office) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz - OC |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |

















































