Monitor gamingowy MSI MAG 274PFW
Zyskaj przewagę nad rywalami dzięki monitorowi MSI MAG 274PFW. Odkryj niesamowitą dynamikę oraz wierne odwzorowanie kolorów. Dodatkowo, błyskawiczny czas reakcji matrycy stanie się Twoim atutem. Szybkość wyświetlania sprawia, że obraz jest bardziej płynny, co daje Ci więcej czasu na reakcję i umożliwia precyzyjniejsze celowanie.

Wejdź do gry
Szybki obraz
Ten monitor oferuje częstotliwość odświeżania na poziomie 180 Hz oraz czas reakcji matrycy wynoszący 1 ms. Dzięki tym parametrom, panel ten przynosi znaczące korzyści w grach, które zawierają szybkie i dynamiczne akcje. Tego rodzaju gry wymagają precyzyjnego odwzorowania błyskawicznych ruchów na ekranie, co jest możliwe jedynie dzięki wyjątkowo wysokiej częstotliwości odświeżania oraz niskim czasom reakcji matrycy. Dzięki tym cechom, gracze mogą z łatwością pokonywać swoich przeciwników podczas rozgrywki.

Wygodne oglądanie
Technologie Anti-Flicker oraz Less Blue Light zapewniają komfortowe doznania wizualne, eliminując migotanie obrazu i redukując emisję niebieskiego światła. Dzięki temu możesz grać przez długie godziny bez zmęczenia oczu.

Płynna gra
Funkcja Adaptive Sync synchronizuje częstotliwość odświeżania monitora z liczbą klatek generowanych przez kartę graficzną na sekundę. Dzięki temu rozwiązaniu można wyeliminować efekty rozrywania lub zacinania się obrazu. Niezwykle płynna i pozbawiona opóźnień grafika, którą zapewnia technologia Adaptive Sync, pozwoli Ci cieszyć się grą, która zawsze będzie wyglądać tak, jak powinna.

Niezwykle żywe kolory
W porównaniu do standardowych monitorów, ten wyświetlacz MSI zgodny z HDR Ready generuje obrazy o znacznie wyższej szczegółowości, szerszej palecie kolorów oraz wyglądzie bardziej zbliżonym do tego, jak postrzega świat ludzkie oko. Dzięki intensywnym kolorom i wyjątkowej ostrości każdego detalu, panel ten zapewnia użytkownikom doskonałe wrażenia wizualne zarówno w grach, jak i podczas korzystania z różnorodnych materiałów multimedialnych.

| Rodzaj matrycy | LED, Rapid IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Wysokość (z podstawą) | 402 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kolor | Biały |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Szerokość | 613,5 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Dodatkowe informacje | Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Funkcja Picture-in-Picture (PIP) |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. DisplayPort 1.2a - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 117% DCI-P3: 92% Adobe RGB: 90% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 75 x 75 mm |
| HDR | HDR ready |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~45° (w lewo) ~45° (w prawo) |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |





















































