Monitor gamingowy MSI MAG 256F
Szybkość reakcji na to, co dostrzegasz, często wpływa na wynik walki. Z monitorem MSI MAG 256F zyskasz cenne ułamki sekund, które mogą przesądzić o zwycięstwie. Ekstremalnie krótki czas reakcji matrycy zapewnia doskonałą płynność obrazu, co pozwoli Ci na precyzyjniejsze celowanie. Dodatkowo, znakomite kolory i dynamika wyświetlania sprawią, że gra wciągnie Cię bez reszty.

Zyskaj przewagę
Matryca Rapid IPS
MSI MAG 256F jest wyposażony w panel Rapid IPS z ultraszybkim czasem reakcji wynoszącym 1 ms, co eliminuje zniekształcenia obrazu i minimalizuje zmiany kolorów podczas oglądania z różnych kątów. Cząsteczki krystaliczne w wyświetlaczu Rapid IPS oferują czterokrotnie szybszy wzrost prędkości w porównaniu do standardowych wyświetlaczy.

Płynna gra
Monitor ten oferuje częstotliwość odświeżania na poziomie 180 Hz oraz czas reakcji 1 ms. Dzięki tym parametrom, panel ten przynosi znaczące korzyści w grach z szybkim, dynamicznym działaniem, takich jak FPS (First Person Shooter), różnego rodzaju bijatyki, symulacje wyścigów, strategie czasu rzeczywistego oraz gry sportowe. Monitor obsługuje technologię Adaptive Sync, która synchronizuje częstotliwość odświeżania z liczbą klatek generowanych przez kartę graficzną na sekundę, co zapewnia płynne wyświetlanie akcji w grze.

Niezwykle żywe kolory
W porównaniu do standardowych paneli, monitory gamingowe MSI oferują znacznie szerszą gamę kolorów. Dzięki temu, podczas gry, kolory i detale sceny są lepiej odwzorowane, co sprawia, że obraz na ekranie jest wyraźniejszy i bardziej realistyczny.

Narzędzia, które ułatwią Ci grę
Technologia AI Vision
Innowacyjna technologia AI Vision nie tylko ujawnia detale w ciemnych obszarach ekranu, ale także zwiększa ogólną jasność oraz nasycenie kolorów, dodając blasku Twojej rozgrywce.
Obsługa VRR
W trybie MSI Console Mode, monitor wspiera funkcję VRR z optymalizacją rozdzielczości 1440P. Ciesz się grą bez efektu tearingu w rozdzielczości 1440P, nie obniżając jakości wyświetlanego obrazu.
Funkcja HDMI CEC
Monitor obsługuje funkcję HDMI CEC (Consumer Electronics Control). Dzięki technologii HDMI™ CEC, po podłączeniu kontrolerów konsol PlayStation lub Switch, można nimi przełączać ekran w różne tryby wyświetlania, dostosowane do potrzeb różnych urządzeń.
| Rodzaj matrycy | LED, Rapid IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,283 x 0,280 mm |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Wysokość (z podstawą) | 421 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Klasa energetyczna | E |
| Monitor bezramkowy | Tak |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Szerokość | 560 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 24,5" |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. DisplayPort 1.2a - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 96% Adobe RGB: 91% sRGB: 127% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 75 x 75 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Powłoka matrycy | Matowa |

























































