Monitor MSI PRO MP245PG do użytku domowego i biurowego
Zyskaj wygodę podczas pracy i relaksu dzięki monitorowi MSI PRO MP245PG. Stworzony z myślą o biurze oraz domowych zastosowaniach, imponuje swoją funkcjonalnością, a jednocześnie dba o zdrowie Twoich oczu dzięki zastosowanym technologiom ochrony wzroku. Monitor MSI PRO MP245PG wyposażony jest w panel Full HD, który oferuje szerokie kąty widzenia, co czyni go idealnym do pracy z arkuszami kalkulacyjnymi, dokumentami tekstowymi oraz podczas przeglądania stron internetowych i multimediów.

Wygodne korzystanie i rozrywka
Częstotliwość odświeżania 100 Hz
Wysoka częstotliwość odświeżania ekranu to jeden z tych parametrów, który zawsze jest pożądany. Im częściej klatki są aktualizowane, tym obraz staje się bardziej płynny. W rezultacie matryca o dużej częstotliwości zapewnia lepszą dynamikę i realizm ruchu, niezależnie od tego, czy oglądasz film, czy grasz w gry.

Znakomite kolory i kąty widzenia matrycy IPS
Umożliwiaj oglądanie swojego ekranu większej liczbie osób dzięki szerokim kątom widzenia, które oferuje matryca IPS. Doskonale oddaje ona głębię kolorów, niezależnie od tego, czy patrzysz na nią z boku, czy na wprost. Co więcej, jej naturalne barwy oraz dynamika obrazu to prawdziwa uczta dla miłośników filmów i graczy, którzy oczekują wysokiej jakości rozrywki.

Szybki czas reakcji
Czas reakcji matrycy wynoszący 1 ms MPRT sprawia, że podczas oglądania filmów lub przeglądania dynamicznych, animowanych stron internetowych, na ekranie występuje znacznie mniej efektów „rozmycia” lub „smużenia” obrazu.

Technologia MSI Eye Care
Technologia MSI Anti-Flicker zapewnia stabilny prąd wyjściowy do zasilania ekranu monitora. Dzięki temu obraz wyświetlany na ekranie nie drga, co zapobiega występowaniu efektu suchości oczu, zmęczeniu wzroku oraz zmniejsza w przyszłości ryzyko konieczności noszenia okularów do czytania.
Tryb Less Blue Light filtruje niebieską składową światła emitowaną przez monitor, co zmniejsza narażenie oczu na jej szkodliwe działanie. Dzięki temu można cieszyć się najbardziej komfortowymi wrażeniami wizualnymi.

| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Wysokość (z podstawą) | 401 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Pobór mocy podczas pracy | 18 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) 4 ms (GTG) |
| Szerokość | 540 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort 1.2a - 1 szt. Wejście audio - 1 szt. HDMI 1.4b - 1 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 102% Adobe RGB: 84% DCI-P3: 80% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~45° (w lewo) ~45° (w prawo) |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |



























































