| Moc ssania | 5000 Pa |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 98 mm |
| Dołączone akcesoria | Uchwyt mopa Szczotka boczna Nakładka mopująca Stacja ładująca Zbiornik na wodę i kurz Szczotka główna Szczoteczka do czyszczenia Zasilacz |
| Pojemność zbiornika na wodę | 270 ml |
| Zasilanie | Akumulator |
| Szerokość | 325 mm |
| Czujniki | Wykrywający przeszkody Czujnik laserowy LDS |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna |
| Automatyczny powrót do stacji dokującej | Tak |
| Pojemność worka / pojemnika | 400 ml |
| Napięcie akumulatora | 14,4 V |
| Opcje sprzątania | Odkurzanie Mopowanie |
| Średnica | 325 mm |
| Zapamiętywanie wielu map | 2 mapy |
| Liczba programów sprzątania | 3 |
| Pojemność akumulatora | 3200 mAh |
| Długość | 325 mm |
| Funkcje | Harmonogram sprzątania Rozpoznawanie przeszkód |









