| Kolor | Biały |
| Dołączone akcesoria | Zestaw montażowy |
| Dodatkowe informacje | Karbonowe wykończenie blatu Dwa wloty na przewody Uchwyt na słuchawki Uchwyt na plecak/torbę Wbudowany panel sterowania z dwoma przyciskami |
| Materiał blatu | MDF Carbon |
| Grubość blatu | 15 mm |
| Wysokość biurka | 720 mm - 1,18 m |
| Typ produktu | Klasyczne |
| Podświetlenie | Nie |
| Regulacja wysokości | Elektryczna |
| Dopuszczalne obciążenie | 70 kg |











































