Powerbank Xtorm Fuel 5 Magnetyczny 10000mAh
Powerbank Xtorm Fuel 5 charakteryzuje się niewielkimi wymiarami. To doskonały wybór, jeśli potrzebujesz małej magnetycznej ładowarki. Korzystanie z tego powerbanku jest proste. Wystarczy przymocować go do tylnej części iPhone'a, a ładowanie rozpocznie się natychmiastowo. Dzięki pojemności 10000 mAh masz dodatkową energię dla swojego telefonu w zasięgu ręki, co pozwala na bezstresowe przetrwanie dnia bez obaw o ładowanie. Urządzenie wyposażone jest również w składany stojak, co zwiększa jego użyteczność.

Wygodny i bezpieczny powerbank
MagCharge Ultra
Z wykorzystaniem technologii MagCharge Ultra możesz ładować telefon w sposób magnetyczny i bezprzewodowy. Dzięki niezwykle mocnym magnesom Power Bank przylega do tylnej części telefonu i pozostaje na miejscu, dopóki nie zdecydujesz się go zdjąć. Akumulator ładowany jest szybko i bezprzewodowo dzięki silnemu oraz precyzyjnie umiejscowionemu połączeniu magnetycznemu. Dzięki 15 W MagCharge Ultra naładujesz telefon bez wysiłku i w krótkim czasie. Technologia Xtorm MagCharge Ultra jest w pełni zgodna z systemem MagSafe firmy Apple.
Wyświetlacz LED
Precyzyjny wyświetlacz LED aktywuje się podczas ładowania i pokazuje aktualny poziom naładowania Power Banku. Wyświetlacz informuje również, kiedy należy naładować sam Power Bank.
Lekka i wygodna konstrukcja
Zestawienie iPhone'a z powerbankiem Xtorm wygodnie leży w dłoni podczas ładowania. Płaski Power Bank nie dodaje znacząco objętości ani wagi. Geometryczny kształt w połączeniu z zastosowanym materiałem zapewnia przyjemny chwyt. Dzięki temu możesz swobodnie korzystać z telefonu podczas ładowania. Kontynuuj wykonywanie połączeń i nawigowanie.
Kontrola bezpieczeństwa
Sześciowarstwowa kontrola bezpieczeństwa Xtorm zapewnia bezpieczne codzienne użytkowanie tego magnetycznego power banku. Wbudowane mechanizmy chronią Fuel oraz podłączone do niego urządzenia przed zwarciami, przegrzaniem i przeładowaniem, między innymi.
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 2 |
| Wysokość | 24 mm |
| Szerokość | 72 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem Funkcja podstawki |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 111 mm |
| Łączna moc | 20 W |











































