Monitor gamingowy AOC C27G2Z3/BK
Zdominuj pole bitwy z monitorem dla graczy AOC C27G2Z3/BK. Ekstremalnie szybki czas reakcji matrycy zapewni Ci cenne ułamki sekundy w intensywnych starciach. Płynność obrazu przełoży się na wyższą precyzję celowania, co da Ci przewagę nad rywalem. Dodatkowo, dynamiczny obraz oraz znakomite kolory sprawią, że jeszcze bardziej zanurzysz się w grze.

Uwolnij swój potencjał
Częstotliwość odświeżania 280 Hz
Monitor AOC C27G2Z3/BK z innowacyjną częstotliwością 280 Hz zmienia zasady gry dla konkurujących graczy. Ekstremalna szybkość oraz precyzyjna dokładność monitora AGON firmy AOC przekładają się na niezaprzeczalną przewagę w dynamicznych grach, umożliwiając szybsze reakcje i trafianie w cele z wyjątkową precyzją.

Technologia Adaptive Sync
Adaptive Sync synchronizuje pionową częstotliwość odświeżania monitora z liczbą klatek na sekundę generowanych przez kartę graficzną, co zapewnia jeszcze bardziej płynne wrażenia z gry, eliminując efekty rwania obrazu, gubienia klatek oraz utraty płynności. Ta funkcjonalność jest również przydatna podczas oglądania filmów i innych dynamicznych treści, zapewniając lepszą płynność wyświetlania.

Podstawa z regulacją wysokości
Monitor ten oferuje funkcje, które umożliwiają regulację wysokości, co pozwala na uzyskanie idealnej postawy podczas pracy, grania lub oglądania filmów. Dostosowanie monitora AOC do własnych potrzeb nie tylko pomaga zredukować zmęczenie i dbać o zdrowie, ale także pozwala osiągać lepsze wyniki, niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy.

Przeżyj grę w pełni z HDR10
HDR10 jest tutaj, aby jeszcze bardziej poprawić jakość obrazu, synchronizując Twoją kartę graficzną lub konsolę z monitorem. To tworzy bardziej realistyczne, wciągające i płynne doświadczenie z gry: Poczujesz się jakbyś wchodził do gry, klatka po klatce.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, Fast VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 4000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 32 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 398 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Szerokość | 612 mm |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy Do domu i biura (Home Office) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 280 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) 0,5 ms (MPRT) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 124% DCI-P3: 92,4% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~21,5° (do tyłu/w górę) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| HDR | HDR 10 |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |





















































